Переддень перекриття мосту та підозрілий вибухонебезпечний об’єкт на узбіччі автотраси в Кам’янському

Автор: Валентин Фіголь.

Полосу руху автотранспорту по мосту через Дніпро, що веде на лівобережжя, можуть перекрити вже завтра в районі між річковим портом та АЗС «Вог». Це пов’язане з запланованим ремонтом деформаційного шва на мосту, розповів Олег Максименко, директор департаменту ЖКГ та капітального будівництва Кам’янського. Роботи почнуться з тієї полоси руху, що веде з правого берега на лівий, потім перекинуться на протилежну полосу. Відповідно, тоді буде перекрито протилежну половину мосту.

Для початку робіт все готове, підкреслив О. Максименко. Єдине, що може завадити розпочати ремонт завтра – відсутність погодження робіт з обласним управлінням поліції. Все, що було потрібно – документація, розмітка на дорозі, департаментом було підготоване і 21 день тому надане в поліцію, наголосив директор департаменту ЖКГ.

Появу дивного та потенційно небезпечного об’єкту біля автомагістралі обговорювали сьогодні рятувальники в Кам’янському. Нещодавно на узбіччі Січеславського шляху,  в сотні метрів від залізничної станції та зупинки транспорту «Баглій», з’явилась цистерна з рекламою «пального з Білорусі», дві колонки для заправки автомобілів паливом та інформаційний щит з цінами на бензин та дизпаливо, будка з жінкою всередині – нова АЗС, за зовнішніми ознаками.

«Незрозумілий об’єкт», – охарактеризував новоутворення Володимир Ярема, начальник міськуправління МНС України. У рятувальників нема жодних декларацій чи ще якихось розпізнавальних документів від невідомих власників об’єкту, розповів він. Щоб перевірити, що то за цистерна з будкою, потрібно встановити власників, а цим повинні займатись правоохоронні органи, підкреслив В. Ярема. На його попередню оцінку, об’єкт розташований надто близько до дороги та станції, щоб бути легальною АЗС.

«Пильний погляд» також придивлятиметься до діяльності таємничого та потенційно небезпечного об’єкту.

Готуючись до виборів, рятувальники відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Кам’янського міського управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області провели інструктаж для членів виборчих комісій міста. Обговорювалась профілактика надзвичайних ситуацій на виборчих дільницях Не менш важливим було обговорення правил поведінки та алгоритму дій у разі виявлення підозрілих чи вибухонебезпечних предметів.