Транспортні проблеми Кам’янського: заміна перевізників та чергове викрадення тролей

Автор: Валентин Фіголь.

У Кам’янському достроково припинено дії договорів з перевізниками ТОВ «Юнік» і ТОВ «Імперіал». Це зробило міськуправління транспорту через незадовільну якість обслуговування маршрутів цими підприємствами. Договори припинені за маршрутами №23, 23а, 24, 1, 2а, 7 і 8.
В офіційному тексті транспортного управління повідомляється наступне:

«З 18 березня 2019 року дію договорів про організацію перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м Дніпродзержинську (Кам’янське) від 6 липня 2015 року, укладених з ТОВ « Юнік » (міські автобусні маршрути загального користування №№23, 23А, 24 ) і ТОВ «Імперіал» (міські автобусні маршрути загального користування №№1, 2А, 7, 8) — достроково припиняється через неналежне виконання автомобільними підприємствами-перевізниками умов договору».

Пасажири не постраждають в цій ситуації, пообіцяв Дмитро Конельський, начальник міськуправління транспорту та зв’язку Кам’янського. До кінця тижня нинішні перевізники обслуговуватимуть маршрути по-старому, а до цього часу управління визначиться з тимчасовим перевізником – поки не буде призначено новий конкурс, де обереться новий перевізник, який обслуговуватиме вказані маршрути.

Тимчасом в першій половині дня було паралізовано рух трамваїв маршрутом №3 в бік Карнаухівки – вночі знову покрали тролеї в районі проммайданчику ПХЗ.