Весняне пожвавлення на скандальних об’єктах в Кам’янському

Весняне пожвавлення на скандальних об’єктах в Кам’янському

Оновлення міста позначилось і на двох об’єктах, про які нещодавно писав «Пильний погляд»: оновлює дах «розливайка» на проспекті Свободи, в якій нещодавно поліція вилучала незаконний алкоголь, засипають грунтом майданчик біля бульвару Др. Народів, на якому нібито нічого не будується.

Автор: Валентин Фіголь.

Новий дах монтують на закладі громадського харчування, встановленому між будинками на перетині проспекту Свободи та провулку Сагайдачного. Цей заклад, зі своєрідною репутацією «розливайки», попав в поле зору активістів з Дніпра. На початку березня кілька десятків молодих активістів ГО «Підвищений тонус» навідались до закладу, купили там спиртного, а тоді викликали поліцію. Поліція виявила відсутність дозвільних документів на продаж алкогольних напоїв і вилучила їх. Активісти пообіцяли, записуючи свою промову на відео: якщо тут і надалі продаватимуть незаконно алкоголь – «Підвищений тонус» повернеться.

Активісти приходять перед кожними виборами, зазначив тоді «Пильний погляд», активісти йдуть геть, а заклад залишається..

Другий день поспіль возять вантажівки грунт і висипають на майданчику напроти будинків 23-25 по бульвару Дружби Народів. Під майданчиком, як писав на минулому тижні «Пильний погляд», проходить бетонний колектор міської каналізації. 14 березня робітники «Міськводоканалу» розгрібали тут багатометровий шар шлаку вперемішку зі сміттям, щоб добратись до оглядового колодязя колектора, а потім піднімали горловину колодязя.

Місцеві мешканці переживають за цілість колектора і намагаються дізнатись, хто і що тут будує? Судячи з відповіді Державної інспекції архітектурно-будівельного контролю, до них ніхто за дозволом не звертався, а земельна ділянка належить до земель Петриківського району.

Сьогодні мешканці ближчих будинків викликали поліцію на місце земляних робіт. Водій вантажівки розповів поліцейським, що у начальства всі дозволи є, і вони вже є в Петриківській поліції, і в прокуратурі… Люди одразу направили заяву до Петриківського райвідділення поліції: «Якщо будівництво дозволене – нехай нам так поліція і скаже: ким дозволено і що тут хто будуватиме!»