«Обережно: пофарбовано», репетиція засідання міськвиконкому та тренінг молодіжних фахівців в Кам’янському

«Обережно: пофарбовано», репетиція засідання міськвиконкому та тренінг молодіжних фахівців в Кам’янському

Автор: Валентин Фіголь.

Написи «обережно: пофарбовано» і характерний запах свіжої фарби – ще одна ознака весни в центрі Кам’янського.  Сьогодні, зокрема, почалось фарбування конструкцій дитячого майданчика північніше перехрестя проспектів Свободи та Аношкіна.

Вдень відбулась дорадча нарада виконавчого комітету міської ради – зібрання, на якому члени міськвиконкому та автори проектів обговорюють проекти рішень, які виконком має розглянути на засіданні 27 березня.

Одне з таких рішень – «Про роботу зі зверненнями громадян у виконавчих органах Кам’янської міської ради та на підприємствах міста, що надають житлово-комунальні послуги громадянам у 2018 році». Доповідаючи по проекту, Олена Абросімова, начальник відділу звернень громадян міської ради, розповіла, що з 15 тисяч звернень, отриманих в 2018 році органами самоврядування Кам’янського, більше 12 тисяч стосувались саме проблем ЖКГ. На другому місці – 1,8 тисяч звернень – з питань соціального захисту…

Цікаво, що з 38 петицій, зареєстрованих торік на сайті міських петицій, найбільшу підтримку земляків отримали петиції щодо децентралізації опалення, екологічного аудиту та зменшення житлово-комунальних тарифів.

А ще мешканці Кам’янського за рік 7,4 тисячі раз звертались на урядову «гарячу лінію» та 3,5 тисячі разів – на «гарячу лінію» ОДА.

Проект рішення резюмують рекомендації посилити контроль за процесом спілкування надавачів та споживачів ЖК-послуг.

З цікавих питань майбутнього засідання міськвиконкому – як зазвичай, додаткове про розділ субвенції з міського бюджету, які отримають поліція, СБУ, жіноча колонія, рятувальники, військкомат і військова частина.
Проект рішення затверджує порядок перерахування коштів субвенції з місцевого бюджету до державного на програму соціально-економічного розвитку.
Так, Кам’янський відділ поліції отримає 2 млн. грн на комп’ютери, паливно-мастильні матеріали, легковий автомобіль та запчастини.

Сьогоднішнім іменинникам – міськуправлінню СБУ – на тіж самі забаганки передбачений 1 мільйон гривень.

Півмільйона гривень місто виділяє рятувальникам на обладнання та спец обмундирування.

На ремонт дитячого будинку при жіночій виправній колонії 34 в субвенції передбачено 200 тис. грн.
Ще 100 тис. грн заплановано на придбання гімнастичних матів і двох LED-телевізорів для Дніпровського центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби.
На паливно-мастильні та будівельні матеріали для місцевого військкомату передбачили 200 тис. грн. Стільки ж отримає військова частина А4608 на навіс для автомашин.

Сьогодні в Кам’янському стартував триденний тренінг навчальної програми «Молодіжний працівник». Тренінг, організований Центром молодіжних ініціатив в партнерстві з державним інститутом сімейної та молодіжної політики, має підготувати фахівців по роботі з молоддю. Учасники тренінгу отримають базові знання про те, як бути молодіжним активістом і правильно спілкуватись з владою.

Відкриття заходу пройшло за участю міського голови Андрія Білоусова, який пообіцяв молоді подальшу підтримку. Він зазначив, що міська рада навмисно виділила окремо управління молоді та спорту, щоб більше увагу приділяти майбутньому Кам’янського.
Тренінг триватиме 25-27 березня в кіноконцертному залі імені Шевченка.