Погроза відключення води, проблема перебірливих перевізників та перспектива розширення пляжу в Кам’янському

Автор: Валентин Фіголь.

Систематичні погрози відключення міста від водопостачання за борги водоканалу перед енергетиками тримає в напруженні усіх мешканців Камянського, у тому числі і тих, хто справно сплачує комунальні послуги. Ось і цього разу спочатку «Аульский водовід», а потім і енергетики ДТЕК заявили, що 27 березня водоканал Камянського може залишитись без електрики через борг за електроенергію у сумі близько 60 мільйонів гривень. Останнє попередження надійшло сьогодні.

Але прес-служба водоканалу заперечує існування загрози відключення: «На сьогоднішній день КВП КМР «Міськводоканал» виконує всі договірні умови і повністю дотримується графіків розрахунків за покупну воду перед КП ДОР «Аульський водовід», за постачання електроенергію перед АТ «ДТЕК «Дніпровські електромережі», — повідомила прес-служба водоканалу. — Причин відключення міста від питного водопостачання та електричної енергії об`єктів господарювання «Міськводоканалу» не існує».

Отже, відключати воду 27 березня нема підстав, кажуть комунальники. Щоб так було і надалі, адміністрація КВП КМР «Міськводоканал» закликає мешканців міста своєчасно сплачувати рахунки за надані послуги.

А от що робити мешканцям: набирати воду чи ні? Чи може врешті керівники водоканалу, водоводу та ДТЕК зустрінуться, владнають проблему боргів і перестануть лякати мешканців міста постійними загрозами відключень?

Ще одне не вирішене питання – хто буде тимчасово обслуговувати пасажирські маршрути, на яких міська влада розірвала угоди з перевізниками.

Нагадаємо, 18 березня у Кам’янському було достроково припинено дії договорів з перевізниками ТОВ «Юнік» і ТОВ «Імперіал». Це зробило міськуправління транспорту через незадовільну якість обслуговування маршрутів цими підприємствами. Договори припинені за маршрутами №23, 23а, 24, 1, 2а, 7 і 8.

Д.Конельский

Але старі перевізники досі обслуговують маршрути. Місцеве самоврядування поки не визначилось із тимчасовим перевізником, який має возити пасажирів, аж поки новий конкурс не обере нового постійного перевізника. «Вже і в Дніпро звертались – не квапляться перевізники працювати в Кам’янському», — визнав Дмитро Конельський, начальник міськуправління транспорту та зв’язку Кам’янського.

Тимчасом Кам’янське розбудовує власні зони відпочинку на Дніпрі. Міськвиконком на засіданні 27 березня затвердить детальний план території, прилеглої до вулиці Набережна. Мова про землю навколо так званої «пенсійної затоки», де знаходяться човнярські бази та взимку сидять на кризі рибалки.

Ю.Саєнко

Тут буде міський пляж, поділилась планами Юлія Саєнко, начальник міського управління архітектури, головний архітектор Кам’янського. Люди і так тут купаються та загоряють влітку, зазначила вона – треба зробити тут цивілізований пляж, облаштований, як належить. А для того, щоб витрачати на це бюджетні кошти, треба оформити документацію на цю землю, пояснила головний архітектор.

Управління архітектури розробляє по десятку детальних планів земельних ділянок на рік, а це ознака того, що місто будується, а значить – розвивається, зазначила Ю. Саєнко.