В Кам’янському ремонтуватимуть заклади освіти та культури

В Кам’янському ремонтуватимуть заклади освіти та культури

Цьогоріч в Кам’янському планується виконати необхідні ремонти покрівель у 8-ми закладах освіти та в міському музеї історії, встановити пожежну сигналізацію в 4-х навчальних закладах та відкрити ляльковий театр у будівлі колишнього музею ДМК. Про це повідомив у Telegram міський голова Андрій Білоусов.

За словами мера, минулого року в місті своєчасно облаштували бомбосховища та укриття в закладах освіти. Завдяки цьому переважна більшість дітей у місті навчаються офлайн, а Кам’янське – одне з найкращих міст в Україні за рівнем організації навчального процесу в умовах війни.

Очільник міста додав, що за кошти, виділені в цьому році, розпочато виконання найбільш необхідних ремонтних робіт в закладах освіти та культури.

В Кам'янському ремонтуватимуть заклади освіти та культури - ФОТО

«Сьогодні проконтролював ремонт в спецшколі «Гармонія». В будівлі навчального корпусу вже замінили частину вікон та дверей, впорядковують кабінети та інші приміщення», – зазначив Андрій Білоусов.

В Кам'янському ремонтуватимуть заклади освіти та культури - ФОТО

Також на цей рік заплановано виконати необхідні ремонти покрівель у 8-ми закладах освіти, встановити пожежну сигналізацію в 4-х навчальних закладах та інше.

Окрім цього, за словами мера, буде відремонтовано покрівлю в будівлі музею історії міста та відкрито третю сцену театру ім. Лесі Українки – дитячий ляльковий театр, якого ніколи не було в місті. Для цього планується привести до ладу унікальну будівлю колишнього музею «ДМК».

В Кам'янському ремонтуватимуть заклади освіти та культури - ФОТОВ Кам'янському ремонтуватимуть заклади освіти та культури - ФОТО