Студентка з Кам’янського претендує на премію голови обласної ради за активну участь у розбудові регіону

Автор: Валентин Фіголь.

Підтримаємо своїх! Катерина Боровик, ініціатор створення в Кам’янському Центру молодіжних ініціатив, висувається на отримання премії голови обласної ради Гліба Пригунова в категорії №1 «За досягнення в різних сферах суспільного життя, професійній діяльності, активну участь у розбудові регіону». Голосування відбувається онлайн за посиланням: https://oblrada.dp.gov.ua/vote/

 

Хто така Катерина Боровик і що зробила для розбудови регіону? Катерина – 18-річна студентка, майбутній правник.

Катерина – активний учасник молодіжного руху в Кам’янському. Вона була одним з ініціаторів створення в нашому місті Центру молодіжних ініціатив – комунальної установи, яка допомагає активним молодим кам’янчанам змінювати місто на свій смак. К. Боровик пройшла відбір на навчання в програму «Агенти волонтерства», організувала 4 молодіжних заходи. Презентувала результати Міжнародної наукової конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Сучасний стан і перспективи розвитку держави».

Катерина відповіла на кілька питань від «Пильного погляду»:

  • Навіщо Вам цей активізм?
  • Я ніколи не вважала свою діяльність активізмом. Я завжди ставилась до всього, що роблю, як до шліфування своїх професійних навичок. Мене завжди цікавило, чому одні країни успішніші за інші, одні міста більш привабливі за другі, одні лідери керують ефективніше за інших. В даному випадку моя «діяльність» дає мені можливість знайти відповіді на безліч запитань. Зараз я дуже багато спілкуюсь із керівництвом інших міст і можу впевнено сказати: там де думають про молодь, долучають її до процесів прийняття рішень та працюють із нею системно, там є розвиток, і в тих міст є як майбутнє, так і сьогодення.
  • Як сприймають Вашу діяльність родичі та знайомі?
  • Із чим мені однозначно пощастило, так це із моїм найближчим оточенням, родичами, друзями, вчителями. Це ті люди, які підтримують мене 24/7 і завжди сприймають мене такою, якою я є. Таких людей насправді в нашому житті не так багато, тому я ціную кожного, хто мені довіряє і підтримує у професійній діяльності. Звісно, не завжди вдається балансувати між особистим життям та роботою, але є люди, для яких я зможу знайти час завжди.
  • Ким бачите себе через 10 років?
  • Однозначно щасливою! Не дивлячись на те, якою діяльністю я займатимусь, я займатимусь нею доти, доки мені вона приноситиме задоволення і змушуватиме прокидатися щоранку з новими цілями, ідеями та планами.
  • Що б Ви особисто хотіли змінити в Кам’янському в першу чергу?
  • Звісно, говоритиму про молодіжну сферу, бо в ній працюю. Особисто я запровадила б системну роботу з молоддю в місті (починаючи від якісної стратегії і аж до розподілу ролей між суб’єктами молодіжної політики в місті та покращення комунікації між ними), підвищила рівень мобільності та інформованості молоді про можливості розвитку. Але, знову ж таки, це особисто мій погляд і в будь-якому разі, якщо я і працюватиму з якимось з цих питань, то виключно після того, як переконаюсь остаточно, що саме це потрібно зараз місту.

 

Катерина брала участь у триденному тренінгу навчальної програми «Молодіжний працівник», що проходив у Камянському 25-27 березня.

Тренінг, організований Центром молодіжних ініціатив в партнерстві з державним інститутом сімейної та молодіжної політики, мав підготувати фахівців по роботі з молоддю. Учасники тренінгу отримали базові знання про те, як бути молодіжним активістом і правильно спілкуватись з владою.

«Завдяки таким тренінгам молоді люди вчаться втілювати в життя свої мрії, перетворюючи їх на реальні справи», — прокоментувала захід Світлана Колісніченко, заступник міського голови Кам’янського, ініціатор створення Центру. На її думку, участь в діяльності Центру робить з молодих людей відповідальних та добре підготовлених громадських активістів, які можуть стати кадровим резервом органів влади.