Суд «УКОЖФ проти споживача» в Кам’янському – на «фінішній прямій»

Суд «УКОЖФ проти споживача» в Кам’янському – на «фінішній прямій»

Автор: Валентин Фіголь.

Передостаннє, як гадає суд, засідання у процесі «Управителі житлом проти споживача», про перебіг якого «Пильний погляд» розповідав раніше, відбулось сьогодні в суді Дніпровського району Кам’янського.

В цьому процесі, як писалося, УКОЖФ намагається змусити мешканця будинку 42 то бульвару Будівельників заплатити 1 200 гривень боргу за надані послуги з управління будинком. А споживач у зустрічному позові вимагає відмінити нарахування управителів – як безпідставні.

Сьогодні в судовому засіданні досліджувались докази, надані сторонами процесу. Управителі доводили, що надавали споживачеві всі послуги згідно тарифу. Показували договори з підрядниками на виконання різних робіт: прибирання території, поточний ремонт покрівлі тощо. Представник компанії пан Лисий кілька разів наголошував: управителі надають всі обумовлені договором послуги, а споживач не оплачує їх.

Представник споживача Любов Карпова висловлювала свої сумніви в переконливості доказів. То роботи виконувались не в той період, за який вимагається борг. То договір датований терміном, коли ще УКОЖФ не була визнана виконавцем послуги управителя. Л. Карпова запропонувала суду – подала письмове клопотання, провести відкрите заключне засідання по справі. Прямо у дворі будинку 42 по бульвару Будівельників. Щоб шановний суд сам побачив, де результати надання послуг, за які вимагає з мешканців гроші УКОЖФ. «Суд же має бути мотивований дошукатися істини? Що може бути кращим, ніж побачити все на власні очі?» – коментує представник споживача клопотання. Відсутність якісних критеріїв оцінювання послуг УКОЖФ було одним із аргументів, чому споживач вважає, що послуги не надавались належним чином. «Послуга повинна мати кількісні та якісні характеристики», – наголошувала бухгалтер Карпова.

Представник управителів заперечував проти наміру провести судове засідання у дворі будинку відповідача.

Суддя Олена Лобарчук клопотання відхилила.

Фінальне, за версією судді, засідання призначене на 21 травня, 9.30, в будівлі Дніпровського райсуду.