Ігри з вогнем, майстер клас від президента, День Європи та вуличне дефіле театрів у Кам’янському

Ігри з вогнем, майстер клас від президента, День Європи та вуличне дефіле театрів у Кам’янському

Автор: Валентин Фіголь.

Сьогодні вогнеборці  Кам’янського гасили лісову пожежу в кирилівському лісництві. Уявну цього разу. 17 травня на території лісового масиву Курилівського лісництва були проведені тактико-спеціальні навчання на тему «Гасіння пожеж в лісових масивах». До навчань залучили особовий склад 7, 9 та 53 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області, а також працівників лісгоспу.

Служба порятунку нагадує про небезпеку розведення вогнищ на відкритих територіях та під час прибирання присадибних ділянок, випалювання сухої трави та сміття. Рятувальники наголошують на тому, що розводити багаття, залишати недопалки та сміття в лісі заборонено.

Зустріч кам’янських прихильників скандинавської ходи з Ігорем Єфименко, президентом Всеукраїнської федерації скандинавської ходи, відбулась сьогодні. На міській алеї зачинатель української школи ходіння з палицями показав, як правильно ходити по-скандинавськи.

Лікар за освітою, І. Єфименко ходить з палицями вже з десяток років, у 2010 році заснував українську школу скандинавської ходи. Почав займатись цим видом оздоровчої практики, бо не хотів робити операції на хребті. Так і не зробив. З тих пір підготував приблизно 500 інструкторів, українська федерація брала участь у міжнародних змаганнях і здобувала перемоги.

Оздоровчий сенс скандинавської ходи, як пояснив президент федерації, в тому, що під час природного руху людина робить додатковий рух руками, підштовхуючи себе вперед. Це розвантажує суглоби ніг та спини, допомагає тримати в тонусі судини та м’язи. Тренуючись, скандинавський ходок милується довколишніми видами, спілкується з однодумцями – отримує цілий комплекс оздоровчих ефектів.

І. Єфименко пообіцяв місцевим практикам ходи з палицями допомогу в розвитку цього виду фізкультури.

Робочий тиждень завершили свята на майдані Петра Калнишевського. Школярі з європейських клубів та юні артисти співали та танцювали на честь Дня Європи.

Потім відбулося дефіле, присвячене відкриттю фестивалю європейського класичного театрального мистецтва «Класика сьогодні». Костюмована колона з акторів та дітей в костюмах європейських країн пройшла від майдану Калнишевського через майдан Героїв, де зупинилась біля меморіалу, і пішла до міського музично-драматичного театру ім. Лесі Українки. Саме на його двох сценах проходитимуть спектаклі театрів європейських країн.