Відмова від послуг УКОЖФ, «Транспорт» замість «Трамваю» та хибна тривога з відключенням водопосточання

Відмова від послуг УКОЖФ, «Транспорт» замість «Трамваю» та хибна тривога з відключенням водопосточання

Автор: Валентин Фіголь.

Послуги пасажирських перевезень електротранспортом в нашому місті віднині надаватиме новостворене КП «Транспорт». Таке рішення сьогодні прийняв міськвиконком Кам’янського. До кінця місяця на «Транспорт» має бути передано весь колектив (приблизно 400 людей) та майно КП «Трамвай». Поки що новий директор КП «Транспорт» Іван Горбаренко вивчає документи та наявне майно «трамвайників». Приймати доведеться все, що є, зазначив він – навіть те, що потім доведеться через рішення міськради списати.

Дмитро Конельський, начальник міськуправління транспорту, запропонував міськвиконкому дозволити новоутвореному підприємству тимчасово возити пасажирів по тарифах існуючого КП. Тобто ціна проїзду в трамваях ближчим часом не зміниться, акцентував посадовець. Виконком дозволив «Транспорту» працювати по тарифах «Трамваю», поки не будуть прийняті тарифи для нового підприємства.

Відключення водопостачання, яким енергетики знову лякали споживачів, сьогодні не сталось. Про те, що відключення не буде, прес-служба «Міськводоканалу» повідомила ще зранку. Вчора повідомлення про те, що ДТЕК обмежить Аульському водоводу енергопостачання за борги, змусило кам’янчан шукати відповідь на питання «чи набирати воду про запас»?

Намір відмовитись від послуг КП УКОЖФ обговорювали мешканці будинку 34 по проспекту Свободи ввечері 21 травня.

Будинок руйнується, а УКОЖФ, як і попередні ЖЕКи, нічого не робить, ремствували люди. За що платимо?..

Мешканці вирішили написати звернення до міського голови Андрія Білоусова – розповісти про стан справ і бездіяльність управителів, які лише скаржаться на бідність. Якщо влада щось терміново не вдіє, люди нахваляються припинити оплату рахунків УКОЖФ і влаштувати акцію протесту біля міськради.