Звільнений дренаж, презентація соціального таксі та відкриття «Мамай-фест» в Кам’янському

Звільнений дренаж, презентація соціального таксі та відкриття «Мамай-фест» в Кам’янському

Автор: Валентин Фіголь.

Добру новину для мешканців підтопленої території поблизу вулиці Широкої повідомив зранку Михайло Скриннік, директор підприємства, що опікується міською дренажною системою. Робітникам підприємства вдалось, після кількох днів авральної роботи, прочистити трубу дренажу, який проходить під вулицею Лікарняною та проводить зливові стоки правобережжя в бік насосної станції. Труба після нещодавніх дощів була забита камінням, шматками асфальту та сміттям. Вода, не маючи змогу текти далі каналом, розливалась болотом в бік вулиці Булавіна, підтоплюючи житлові будинки.

Тепер вода потече собі, і рівень її в людських садибах зменшиться.

Соціальне таксі почало сьогодні працювати в Кам’янському. Це два спеціалізованих авто на базі територіальних центрів Дніпровського та Південного районів, які будуть обслуговувати все місто. Спочатку допомога буде надаватись дітям з особливими потребами (безкоштовний проїзд три рази на місяць, один раз у місто Дніпро). В подальшому послугою будуть охоплені і старші категорії кам’янчан. Нагадаємо, що в лютому 2019 року на сесії міської ради більшістю депутатів був підтриманий запит фракції ВО «Свобода» щодо впровадження соціального таксі.

«Мамай-фест» відкрився сьогодні в Кам’янському – традиційний фестиваль, присвячений легендарному герою українського фольклору Мамаю. Мамай – образ волелюбного відчайдуха та романтика, характерника та гультіпаки. Мамай – правдивий народний герой, щирий українець. Так кажуть з року в рік організатори та учасники фестивалю, пристосовуючи легенду до потреб сьогодення.

Сьогодні в музеї історії міста відбувся конкурс дитячого малюнку «Мамай та його пісня».

Ввечері на майдані Калнишевського було виставлено колекцію сувенірної та справжньої, з археологічних знахідок, зброї. Козаки Колоброда та Ворон показали спорядження та зброю козаків, бойові вправи.

Потім відбувся концерт місцевих та приїжджих музикантів.

З програмою «Мамай-фесту» можна ознайомитись тут.

http://kam.gov.ua/ua/news/pg/290519186194949_p13/