Політиків – у відпустку, аварія автомобіля «Міськводоканалу» та інші водо-каналізаційні проблеми у Кам’янському

Автор: Валентин Фіголь.

Всі, хто хоче когось підтримувати на майбутніх дострокових парламентських виборів, мають йти у відпустку за власний рахунок – так попередила колег-посадовців про спокусу участі у виборчому процесі Тетяна Завгородня, керуюча справами міськвиконкому Кам’янського. Слухачі – учасники «оперативки» в міськвиконкомі, начальники підрозділів міського самоврядування — не заперечували.

 

Вранці ж стало відомо, що проблему протікання каналізації в районі вулиці Гастелло, про яку розповідав «Пильний погляд» на минулому тижні, неможливо вирішити нагально. Там, за розповідями місцевих мешканців, вже не вперше і давно протікає каналізація в районі недіючого санаторія «Дніпровський». Тече прямо по землі і в річку Дніпро – так розповідав мешканець вулиці Гастелло Микола, звертаючись до учасників міжнародної кліматологічної конференції, коли ті виходили з парку під час візиту в Кам’янське 7 червня.

Як пояснив Олег Максименко, директор департаменту ЖКГ, нагально проблему не вирішити. Ремонтні роботи на каналізації в тому районі потребують проектування і закладені в програму розвитку «Міськводоканалу». Цей захід міськрада затвердила на початку року. Програма, нагадаємо, це декларація, побажання водоканалу, реалізація яких залежить від фінансування. Невиконання Програми не тягне за собою відповідальності посадових осіб.

Вдень у Карнаухівці розбився автомобіль «Міськводоканалу». Підтверджено, що вантажівка, яка перевозила чергову бригаду з обладнанням в фургоні, на вулиці С. Карнауха налетіла на бордюр і перекинулась, фургон розсипався від удару. Медична допомога була надана 6 постраждалим комунальникам: 4 амбулаторно, а ще 2 госпіталізовані до лікарні та перебувають під наглядом лікарів, їх життя поза безпосередньою загрозою.

Не підтверджена поки офіційно інформація про те, що водію авто, який госпіталізований, стало зле під час руху і машина втратила керування, через що наїхала на бордюр…

У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопровідній мережі лівобережної частини міста Кам’янське 13 червня з 8 до 18 години мешканцям, а також підприємствам та установам лівобережної частини міста буде припинена подача питної води. Про це сьогодні товідомив «Міськводоканал».

«Відновлення водопостачання можливо і в більш ранні терміни. Звертаємо Вашу увагу на необхідність у створенні запасу води», — підкреслили комунальники.

Сьогодні робітники у спецівках доглядали за квітами на клумбах біля будівлі міськради. Зокрема, пробували в дії автоматизовану систему поливу клумб, змонтовану по периметру.