Що обговорюють депутати в постійних комісіях міськради Кам’янського

Що обговорюють депутати в постійних комісіях міськради Кам’янського

Автор: Валентин Фіголь.

Зазвичай на засідання постійних комісій міської ради ходять ті, хто хоче чогось від депутатів. Щоб міськрада щось дозволила, або пообіцяла підтримати чи профінансувати.

На комісії регулярно приходять керівники виконавчих підрозділів міської влади. Наприклад, цього разу Олег Максименко, директор департаменту ЖКГ та капітального будівництва, доповідав по кільком проектам майбутніх рішень міськради.

Один з проектів передбачає переадресацію суми в 1,1 мільйон гривень з проекту розчистки лівобережного дренажного каналу на облаштування майданчиків для збирання твердих побутових відходів.

Департамент хоче додати 37 мільйонів гривень на санітарне утримання об’єктів благоустрою. Це прибирання скверів та інших громадських місць, уточнив О. Максименко для допитливих депутатів.

Чимало побажань у теплопостачальників Кам’янського. Вони сподіваються отримати 40 мільйонів гривень субвенції з обласного бюджету на поточний ремонт котелен. Ще 4,6 мільйони має дати місто на капремонт обладнання.

На сесію пропонується Інвестиційна програма КВП КМР «Тепломережі», яка передбачає оновлення лічильників, модернізації лівобережної котельної та насосної станції.

Проект водопостачання селища Романково передається в область, розповіла Галина Єрмоленко, директор департаменту економічного розвитку міста. Отже, об’єкт викреслюється з Програми соціально-економічного розвитку Кам’янського.

Зате з’являється новий об’єкт: місто хоче будувати льодову арену на майданчику між готелем «Олімпія» та плавальним басейном «МіКомп». У 80-ті роки минулого сторіччя тут хотіли будувати такий об’єкт, навіть заклали фундамент. Міській раді буде запропоновано дати 300 тисяч гривень на відведення земельної ділянки під будівництво.

Депутатам запропоновано підтримати ще один соціальний проект – дати матеріальну допомогу репресованим радянською владою кам’янчанам (таких в місті четверо). Також планується підняти розмір допомоги родинам загиблих в спецоперації ООС з 8 до 10 тисяч гривень.

Поки що на комісіях не виникало гострих дискусій з приводу проектів майбутніх рішень міськради.