Півсотні нових майданчиків для збирання твердих побутових відходів має з’явитись у Кам’янському цього року

Півсотні нових майданчиків для збирання твердих побутових відходів має з’явитись у Кам’янському цього року

Автор: Валентин Фіголь.

Додати ще мільйон гривень на облаштування майданчиків для збирання твердих побутових відходів – таку пропозицію вносить на розгляд червневої сесії міської ради департамент ЖКГ та капітального будівництва міської ради Кам’янського.

Разом з раніше запланованими 3,5 мільйонами грошей вистачить, щоб облаштувати 53 нових майданчики, запевнив депутатів міської ради Олег Максименко, директор департаменту. Департамент два роки йшов до цього результату, проведено 8 тендерів. Задум такий: поставити 53 майданчика, об лаштованих 5 новими контейнерами кожний, в тих місцях, де в цьому є найбільша потреба.

«Я знаю, де є потреба!» – вихопився депутат міськради Віталій Дідур. І показав кілька фотографій існуючих місць збору сміття на Черемушках. «Саме там ми і плануємо ставити нові майданчики перш за все», – відповів О. Максименко.

Департамент разом з КАТП – підприємством, яке вивозить сміття, визначили, де найбільш потрібні нові контейнери. На кожен майданчик оформлені документи, як на будівництво, наголосив директор департаменту ЖКГ.

Принагідно депутати спробували розібратись, чому у дворах накопичується так багато сміття. У розмові з посадовцем виявилось, що сміття вивозить не УКОЖФ, а КАТП, а завали сміття, здебільшого, утворюються через те, що разом з побутовим біля контейнерів звалюють і негабаритне сміття, і відходи будівництва. Тому доля провини лежить на тих, хто повинен вивозити негабаритне сміття та прибирати стихійні звалища. З іншого боку, в деяких дворах часом не розбереш, де майданчик для збирання ТПВ переходить в стихійне звалище.