Новий генеральний директор водоканалу представлений в Кам’янському

Нового генерального директора Наталію Марківну Лисак представив сьогодні перший заступник міського голови Кам`янського Олександр Чернишов, в залі засідань КВП КМР «Міськводоканал».

Автор: Валентин Фіголь.

Колектив підприємства добре знає Наталію Лисак як фахівця-економіста. На новій посаді Наталія Марківна планує приділити увагу зміцненню фінансово-економічної дисципліни.

Існуючі на підприємстві проблемні питання, новий генеральний директор вирішуватиме, опираючись на підтримку згуртованого колективу та має надію, що міська влада м.Кам`янського підтримає підприємство в його розвитку. Для розвитку підприємства проведена велика робота по залученню інвестицій міжнародних фінансових установ.

Нагадаємо, в червні Наталія Лисак стала депутатом міської ради замість вибулого колеги Олега Усачова (фракція «Батьківщини). Вчора депутат Лисак взяла участь в роботі постійної комісії міськради з питань бюджету. Поки чекали на інших депутатів, почали говорити про водоканал: що аварійна служба щодня десь латає аварійні труби, що енергетики підняли ціну електроенергії для комунальних підприємств до 3 гривень за кіловат, а в тарифі закладено лише 2 гривні…

— «Треба міняти великі шматки водогонів одразу, — запропонувала Наталія Шкуренко, голова депутатської бюджетної комісії. — Бо ж латають щоразу в одних і тих же місцях».

«Авжеж — якби гроші», — погодилась Н. Лисак.

Наталія Марківна Лисак народилася 20 серпня 1962 року в місті Дніпродзержинськ, Дніпропетровської області. Громадянка України.

Освіта вища. Кандидат економічних наук.

З 8 серпня 2002 по 22.09.2006 – заступник генерального директора з економіки КВП ДМР «Дніпродзержинськводоканал».

З 1 грудня 2015 по 31 травня 2016 року – заступник генерального директора.

З 18 липня 2017 року до теперішнього часу працювала на посаді першого заступника генерального директора КВП КМР «Міськводоканал».