Загибель робітника на ДМК, врятована самогубця та трагічна розв’язка історії зі зниклою бабусею в Кам’янському

Загибель робітника на ДМК, врятована самогубця та трагічна розв’язка історії зі зниклою бабусею в Кам’янському

Автор: Валентин Фіголь

«22 липня в доменному цеху ПАТ «Дніпровський меткомбінат» загинув працівник підрядної організації. Для з’ясування точних причин і обставин нещасного випадку проводиться розслідування. Керівництво комбінату та підрядної організації висловлюють співчуття рідним і близьким загиблого», – написано про сьогоднішню трагедію в повідомленні прес-служби ПАТ «ДМК».

Про те, як поліцейські вчасно розшукали та врятували життя 14-річній дівчині, розповіла прес-служба міського відділу поліції.

Ввечері 21 липня до поліції звернулась 35-річна жінка, яка повідомила про зникнення доньки. Правоохоронці з’ясували, що цього дня близько 14 години з автовокзалу дівчина поїхала до бабусі, однак, до місця призначення так і не прибула. Мобільний телефон був вимкненим.

Поліцейські негайно розпочали пошуки дівчини, встановили її друзів, знайомих та можливі місця перебування. Від друзів дізналися, що дитина хоче вкоротити собі віку.
Вже через півгодини поліцейські Кам’янського виявили непритомну дівчину у занедбаній будівлі. Діяти потрібно було швидко, адже найменше зволікання могло призвести до біди. Правоохоронці віднесли дівчину до машини і відвезли до лікарні. На даний час дівчина перебуває під наглядом лікарів, її життю нічого не загрожує.

Про таємниче зникнення старенької мешканки квартири в будинку 19 по вулиці Костромська «Пильний погляд» розповідав на тому тижні. Нагадаємо, бабусю-одиначку, яку вважали ще й дивачкою, не бачили кілька днів, поштарка не могла до неї достукатись, потім квартиру безрезультатно навідували поліцейські, журналіст, знову поліція… На вихідних поліція за участю підприємства, що обслуговує будинок, виламали двері до помешкання і виявили труп господині, яка померла кілька днів тому. «Труп не кримінальний», – наголосила Олена Тімченко, прес-офіцер міського відділу Нацполіції.