Тариф для електротранспорту та порядок децентралізації опалення прийняв міськвиконком Кам’янського

Автор: Валентин Фіголь

Чергове засідання виконавчого комітету міської ради Кам’янського відбулось 24 липня. Більшість поточних питань засідання стосувались змін у складі різних міських комісій, технічних змін у ранішніх рішеннях міськвиконкому, тощо. Прийняті рішення про притягнення окремих громадян до адміністративної відповідальності та нагородження міськими відзнаками.

Виконком затвердив набуття права власності громади на будівлі школи №28 та Дніпровської райадміністрації.

Погоджено демонтаж рекламних носіїв, на які закінчився термін дії дозволів.

Окремо варто згадати рішення про встановлення тарифу на перевезення пасажирським електротранспортом. Проїзд не подорожчав: залишились ті самі 3,5 гривні, що й були. Просто з початку літа помінявся надавач послуги: повноваження та майно були передані з КП «Трамвай» на новоутворене КП «Транспорт» (директор І. Горбаренко, голова депутатської комісії міськради з питань транспорту). Закон вимагає, щоб для нового перевізника були затверджені власні тарифи, і міськвиконком виконав вимогу.

Рішення, яке було внесене додатковим — прийняття Порядку встановлення індивідуального опалення в правобережній частині Кам’янського. Рішення призначило новостворене КП «Південні тепломережі» контролювати процедуру відключення квартир з індивідуальним опаленням від централізованого опалення. Відтепер закрити абонентський рахунок в теплопостачаючому підприємстві (віднедавна це КП КМР «Теплопостачаюча компанія») можна тільки після того, як фахівець «Південних тепломереж» своїм актом підтвердить, що помешкання правильно відключене від централізованого теплопостачання.

Рішення також забороняє самовільне відключення ЦО, відключення від ЦО споживачів на лівобережжі і в будинках, які опалюються локальними котельнями.