КП «Теплотехнік» в Кам’янському: міська влада підтримує підприємство, яке «на всі руки майстер»

Програму підтримки комунального підприємства «Теплотехнік» прийняла міська рада Кам’янського на липневій сесії. Депутати планують профінансувати в розмірі 7,6 мільйонів гривень за 2019-2020 роки діяльність підприємства, яке має виконувати широкий спектр робіт в галузі опалення та утримання газових комунікацій.

Автор: Валентин Фіголь

Згідно Програми, «Теплотехнік» отримає з міського бюджету 7,4 мільйонів гривень на поповнення статутного капіталу. З них 2 мільйони – в 2019 році.

КП «Теплотехнік» — молоде підприємство, створене торік на початку децентралізації опалення в місті.

Згідно Статуту, підприємство повинно виконувати весь комплекс робіт щодо обслуговування систем опалення: від енергетичного аудиту будівель та приміщень, проектування систем опалення до виконання реконструкції опалення та теплоізоляції трубопроводів опалення.

Ще одна функція «Теплотехніка» — обслуговування та реконструкція внутрішньобудинкових газових комунікацій. Тобто, підприємство з минулого року повинно обслуговувати газопроводи в житлових будинках від ввідного крану на будинок до вводу в окремі квартири чи приватні помешкання. На ці послуги з міського бюджету заплановано витрати: 1 мільйон гривень в 2019 році та 3,2 мільйони – в 2020 році.

Міська рада розраховує, що «Теплотехнік» зароблятиме гроші – для цього йому й надано повноваження виконувати будь які роботи в царині опалення. Програмою передбачено, що підприємство витратить на обслуговування газових мереж в багатоквартирних житлових будинках 18 мільйонів гривень за 2 роки – по 9 мільйонів на рік.