Підприємці з околиць Кам’янського отримали маленькі гранти від великого агрохолдінгу

Підприємці з околиць Кам’янського отримали маленькі гранти від великого агрохолдінгу

Нагородження переможців конкурсу міні-грантів «Село: кроки до розвитку» відбулось сьогодні в приміщенні молодіжного хабу в колишньому кінотеатрі «Шевченко», а нині підрозділі комунального культурно-розважального закладу «Мир».

Автор: Валентин Фіголь

Конкурс проводило ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» в 8 регіонах України. На Дніпропетровщині перемогли учасники з Курилівки, Шульгівки, Єлізаветівки та Миколаївки. Тому зібрали всіх в Кам’янському, зізнались організатори.

Отже, по 50 тисяч на розвиток бізнесу від великого українського виробника їжі отримали підприємці, які написали та захистили свої бізнес-проекти.

Наприклад, перукарня в Єлізаветівці, пасіка в Миколаївці, художня майстерня та горіховий сад в Шульгівці, переробка пластику та кінний манеж в Курилівці.

Проекти, спрямовані на розвиток інфраструктури села – це бізнес з соціальним підтекстом, зазначив один з переможців Олександр Ткаченко, власник кінного манежу в Курилівці. Підприємства в сільській місцевості – це фактор, що утримує в селі молодих та активних людей, а це сприяє розвитку громад.

Представники МХП та його підрозділу – Орільської птахофабрики, побажали переможцям процвітання їхнього бізнесу.

«Добре б організувати якісь тренінги з підготовки й написання бізнес-проектів», – висловила побажання організаторам зустрічі підприємець з Шульгівки Вікторія Льовкіна.