Учнів школи №20 в Кам’янському тимчасово переведуть в 2 інших навчальних заклади

Школярів закладу, де 27 липня стався обвал фронтону, розділять між двома навчальними закладами: начальні класи підуть навчатись у школу №42, а старші – в будівлю Центру підготовки та перепідготовки робочих кадрів №25. Про це домовились батьки школярів з міським самоврядуванням Кам’янського на зустрічі 19 серпня.

Автор: Валентин Фіголь

До школи, щоб домовитись, приїхали: міський голова Андрій Білоусов, два його заступники, директор департаменту з гуманітарних питань, директори трьох шкіл і ЦППРК, представник підприємства, яке проводитиме експертизу будівель школи №20.

«Сьогодні Преображення Господнє – спробуємо менше сваритись, хоча питання й гостре», — запропонував А. Білоусов.

Присутні, а актовий зал школи був повний, погодились, та все одно кричали і перекрикували одне одного, час від часу закликаючи всіх до тиші…

Батькам було запропоновано кілька варіантів організації навчального процесу на час, поки буде вирішено подальшу долю будівель школи. Тетяна Оніщенко, директор гуманітарного департаменту, запропонувала розселити учнів по трьом школам по кілька класів. Батькам таке не сподобалось…

Перебравши кілька шляхів вирішення проблеми, зійшлись на такому. Початкові класи переводяться в 42-гу школу, а інші – до ЦППРК, студенти якого перейдуть вчитись у другу зміну.

Вчителі будуть також тимчасово переведені до закладів, де навчатимуться діти.

Міське самоврядування пообіцяло забезпечити перевезення дітей від школи №20 до нових місць навчання.

Протягом цього тижня мають бути вирішені всі організаційні питання, зазначив А. Білоусові.

Щодо будівель школи, то ними наразі займуться експерти. Експерт з ТОВ «Придніпровський центр технічного аудиту» пообіцяв, що до 20 вересня буде зроблено всі необхідні дослідження і висновок щодо технічного стану будівель, а також рекомендації – що робити зі спорудами далі.