Жовтнева сесія міськради Кам’янського: погляд з рядів для публіки

Жовтнева сесія міськради Кам’янського: погляд з рядів для публіки

Більше трьох десятків питань за годину з чвертю розглянули депутати міської ради Кам’янського на сесії 5 жовтня.

Автор: Валентин Фіголь

Оперативно і майже без галасу відпрацювали обранці як основні, так і додаткові питання порядку денного, в тому числі й пропозиції, подані з голосу на початку сесійного засідання.

Публіки було небагато: представники комунальних підприємств та комунальних закладів, посадовці самоврядування, з десяток активістів і трохи більше чоловіків міцної статури, яких можна побачити на кожній сесії міської ради Кам’янського. Дехто з цих невідомих чоловіків навіть сидить біля трибуни поряд з керівником юридичного відділу ради та помічником міського голови.

Міська рада прийняла всі проекти, подані підрозділами виконавчої влади. Скорочення штатів з ліквідацією райадмінісстрацій. Злиття лікувальних закладів. Реанімацію «Тепломереж». Зміни до міських Програм, в тому числі розвитку комунальних підприємств, про які «Пильний погляд» докладно розповідав раніше. Відміну договорів сервітуту для кіосків та понижуючого коефіцієнта для розрахунку земельних платежів. Списання комунального майна, яке вийшло з ужитку. Новий спосіб реєстрації нерухомого майна без БТІ. І ще чимало проектів, про які ще, можливо, буде докладніша розмова.

Дебатували лише навколо питання про приєднання ЦПМСД №2 до ЦПМСД №3. Депутат Валентина Капінус лементувала, що мешканці Соцміста залишаться без медичної допомоги, а лікарі – без роботи. Керівник міського управління охорони здоровя Юлія Манаєнкова вкотре обіцяла, що скорочення торкнеться лише адмінперсоналу, а якість медобслуговування не погіршиться. Жінка, яка назвалася медпрацівником, спробувала вийти на трибуну і щось сказати, але їй слова не дали. «Вони брешуть!.. То лікарі залишаться на своїх місцях, то перейдуть в нові кабінети…» – сердито бурмотіла жінка, покидаючи сесійну залу.

Зайшла на сесії мова і про міське звалище – горить, і щось із цим треба робить, говорили депутати. В наступному році планується продовжувати спорудження полігону для сміття, нагадав депутатам Костянтин Саусь, заступник міського голови. Тема звалища заглухла.

Цікава доля депутатських звернень, про які «Пильний погляд» теж згадував свого часу. Запит депутатів про звернення до президента України щодо ветування законів про контроль за розрахунками підприємців міська рада підтримала. Так само, як і запит фракції ВО «Свобода» про те, щоб не продавати українську землю. А от запит про те, щоб не погоджуватись на запропоновані владою умови реінтеграції Донбасу – не підтримала.