Підлітка, що пропав безвісти, розшукують в Кам’янському

Дніпровським відділенням поліції Кам’янського ВП встановлюється місце знаходження неповнолітнього Каневського Гершона Олександровича 2006 р.н., який 05.10.2019 року о 13.00 годин пішов з місця мешкання вул. Чкалова м. Кам’янське та до теперішнього часу не повернувся. Про це повідомив міський відділ Нацполіції в Кам’янському.


Підлітка останній раз перед зникненням бачили о 19.50 годин в магазині «Аннушка» по вул. Романківській, пішов вверх по вулиці. Потім він ввечері начебто заходив до однієї жінки в Романково, яка дала йому суху одежу. Сьогодні вранці, як повідомив журналіст Леонід Бройтман, Гершона бачили в маршрутці на лівий берег.

Прикмети зниклого: на вигляд 14 років, середньої статури, коротке волосся, чорне, одягнутий темно-синя кофта з зеленим ворітником, спортивні штани, гумові темні чобітки, на голові біла шапочка (кіпа), телефон залишив вдома, грошових коштів при собі не мав.
Якщо Вам відоме місце знаходження неповнолітнього або інша інформація, яка допоможе встановити місце перебування хлопця повідомте будь-ласка до поліції за телефонами: «102», 068-973-46-22, 067-511-46-15.