Козацькі розваги та православний перфоманс з чудотворною іконою в Кам’янському (фоторепортаж)

Козацькі розваги та православний перфоманс з чудотворною іконою в Кам’янському (фоторепортаж)

Святкувати День Захисника Батьківщини та Покрову Пресвятої Богородиці в нашому місті почали завчасно.

Автор: Валентин Фіголь

Спортивно-патріотичний фестиваль «Козацький гарт» відбувся 11 жовтня на Дніпробуді, біля стадіону «Буревісник». Цей щорічний захід проводиться до Дня Захисника, який святкується вперемішку з козацьким та релігійним святом Покрова.

Традиційно під час фестивалю юнаки та дівчата з навчальних закладів Кам’янського змагаються у специфічних дисциплінах: перетягування канату, збирання та розбирання зброї, надання домедичної допомоги пораненим, тощо.

Завершив робочий тиждень масштабний православний перфоманс. Біля бюсту Брєжнєва клір місцевої єпархії УПЦ зустрічав ікону Божої Матері «Призри на смирення». Ікона вважається чудотворною. Клірики сподіваються, що святиня надасть захист та допомогу вірянам, зазначив Володимир, єпіскоп Кам’янської та Царичанської єпархії.

На заході був присутній Андрій Білоусов, міський голова Кам’янського.

Ікону зустріли, витягли з автомобіля і понесли на руках проспектом Свободи до Свято-Миколаївського православного собору. Там святиня перебуватиме до 20 жовтня для поклоніння.

Вочевидь, організатори перфомансу не сподівались на захист ікони в надзвичайних ситуаціях, бо запросили на захід поліцію та швидку допомогу і перекрили приблизно на годину рух по спуску на проспекті Свободи.