Нюанси опалення, водопостачання та озеленення в Кам’янському

Нюанси опалення, водопостачання та озеленення в Кам’янському

Опалювальний сезон розпочався, але не скрізь потеплішало. Відключення водопостачання міста за борги знову не відбулось. Непомітна толока пройшла біля будівлі міської ради – саджали живі деревця замість посохлих влітку.

Автор: Валентин Фіголь

Запуск системи централізованого опалення в місті почався 28 жовтня. Сьогодні поступово заповнюється теплоносієм опалювальна система, пояснив Андрій Карпусь, заступник директора департаменту ЖКГ. Як завжди потрібно ще кілька днів, щоб відбувся процес прогріву комунікацій та вирівнювання тиску.

Мешканцям Соцміста та БАМу, які не завели собі індивідуальне електроопалення, доведеться ще почекати. ТЕЦ «ДніпроАзоту», яка цього річ все таки подаватиме централізоване опалення на ці житлові масиви, запуститься лише 15 листопада. Відповідно, і нарахування за централізоване опалення мешканцям відбуватиметься з дня подачі теплоносія в будинок.

Знову не сталося відключення «Міськводоканалу», обіцяне Аульським водоводом. Чергова погроза обмежити водопостачання міста, як зазвичай, була пов’язана з боргами, які ніби існують у водоканалу перед постачальниками води.

« Ограничение подачи воды в отопительный сезон – это неприкрытый шантаж. Мы 100-процентно выполняем графики расчета за воду в 2019 году. Полностью оплатили счета за август и уже начали платить по счетам за сентябрь, –  прокоментувала ситуацію Наталія Лисак,  генеральный директор КВП КМР «Міськводоканал». –  Поэтому считаем подобные попытки нарушением законодательства и обратились с заявлениями в соответствующие инстанции».

Відключення водопостачання руйнує і без того зношені комунікації, зазначила гендиректор водоканалу.

Тимчасом сьогодні, біля будівлі міської ради, пройшла непомітна, без реклами, толока: дві жіночки висмикували з землі посохлі влітку саджанці, які посадили представники міського самоврядування під час міської офіційної толоки у квітні.

На місце загиблих робітниці позакопували нові живі деревця – такі ж тоненькі. Може, за зиму вони ліпше приживуться, ніж ті, що посадили навесні, поділились сподіванням садівниці.