Підсумки початку опалювального сезону та змагань «хто сильніший»  в Кам’янському

Підсумки початку опалювального сезону та змагань «хто сильніший» в Кам’янському

Комунальники, підключивши до централізованого опалення переважну більшість житлових будинків в місті, перейшли до «розповітрення» стояків.

Тимчасом події останніх днів нагадують: Кам’янське – спортивне місто.

Автор: Валентин Фіголь

«Шипучка» в трубах

Сьогодні більшість житлових будинків центральної частини міста та лівобережного житлового масиву підключені до централізованого опалення, розповів Олег Максименко, директор департаменту ЖКГ та капітального будівництва. Теплоносій подано в 1430 будинків з 1619, обладнаних ЦО.

Без опалення поки що лишились 189 житлових будинків Соцміста та БАМу – вони мають отримати опалення від ТЕЦ «ДніпроАзоту», яка має запуститись в роботу з 16 листопада.

Без опалення можуть залишитись ще кілька будинків, де виникли аварійні ситуації під час запуску опалення. Наприклад, досі нема опалення в будинку №8 по вулиці Воробйова: там порвало трубу системи ЦО, яка проходить під підлогою однієї з напівпідвальних квартир. Чи десь поряд – фахівці УКОЖФ досі не визначились. Можливо, такий випадок не поодинокий: сьогодні аварійники «Тепломереж» працювали на магістралі по вулиці Миру…

Настав час регулювати тиск теплоносія в системі. Це називається «розповітренням»: комунальники випускають з труб повітря, яке утворює холодні затички в стояках ЦО. Через «шипучку» в трубах опалення люди не отримують тепло в окремих приміщеннях. В цьому році в багатоповерхових будинках мешканці змушені по декілька разів на добу відкривати крани та випускати ту «шипучку»: батареї після процедури теплішають на кілька годин, а потім труби знову затикає чергова повітряна бульбашка. На кінець минулого тижня «Тепломережі» виконали третину з майже двохсот замовлень на ліквідацію таких бульбашок в трубах.

За минулий тиждень департамент ЖКГ отримав приблизно 400 звернень громадян – мало не втричі більше, ніж бувало протягом тижня, скажімо, минулого літа.

І профі, і аматори

Армреслери з Кам’янського вибороли два других місця на обласній першості.

Майстер спорту міжнародного класу Дмитро Сорока (КСЦ «Дніпровець», тренер – Едуард Аноткін) виступав у ваговій категорії до 90 кг. У боротьбі на ліву руку Дмитро був третім, на праву ж став найсильнішим з рукоборців області. Конкуренція виявилась такою потужною, що володаря Кубка області суддям довелося визначати за додатковими критеріями. В результаті основний конкурент Дмитра Сороки при зважуванні виявився на 1 кг легше… Кам’янчанин фінішував другим.

Суперважкоатлет Євген Парфьонов (КСЦ «Дніпровець», тренер – Дмитро Сорока) боровся у ваговій категорії +110 кг. На жаль, травма лівої руки завадила нашому спортсмену. Що ж стосується правої руки, то тут Євген став другим

В спортсменів-аматорів саме проходить міська спартакіада «Здоров’я» серед промислових підприємств міста. Вже закінчились змагання з мініфутболу, волейболу, баскетболу та настільного тенісу. Попереду – шашки, шахмати, доміно. У лідерах поки що команда ДМК, інші претенденти на перемогу – «Азот» та «Південкокс».