Люди в Кам’янському відклали перекриття траси на 3 дні

Люди в Кам’янському відклали перекриття траси на 3 дні

«Ми даємо вам 3 дні: чекаємо і дивимось, як ви нам даєте тепло і світло!..» – заявили учасники мітингу на Соцмісті посадовцям міського самоврядування. Якщо зусилля влади по налагодженню опалення на Соцмісті та БАМі мешканців не задовольнять – вони нахваляються повернутись до задуму походити через трасу на Дніпро та Київ.

Автор: Валентин Фіголь

Мітинг біля перетину Січеславського шляху з проспектом Конституції зібрався на 15.30, як і було заявлено. Організатором мітингу від імені мешканців району зголосився депутат обласної ради Костянтин Коротюк. Громадський порядок охороняла поліція.

До початку мітингу на місці зібрались десятків зо два людей, дехто були з плакатами. До них приїхали: Костянтин Саусь, заступник міського голови з питань ЖКГ, Світлана Колісніченко, керуюча справами міськвиконкому, Олег Максименко, директор департаменту ЖКГ, представники Південної районної адміністрації Дмитро Губський та Ігор Задорожній, депутат міської ради  Андрій Іванченко.

Люди вимагали тепла та світла в оселях. «Одразу все неможливо зробити!» – відбивався від емоційних роботодавців Д. Губський. «Робимо все можливе та необхідне!» – запевняв К. Саусь. О. Максименко записував адреси кризових ситуацій та допомагав пояснювати, що розповітрити за добу багатоповерховий будинок з частково демонтованими тепломережами – нереально, незважаючи на всі старання.

Чому влада допустила до такої ситуації, питали мешканці-виборці. Керівництво ДТЕК обіцяло, що встигне модернізувати електромережі, пояснив людям К. Саусь. Коли стало зрозуміло, що не встигають – міське самоврядування  вжило необхідних заходів, щоб форсувати роботи.

«Скажіть людям, коли буде тепло та електроенергія!» – вимагав К. Коротюк. Представники місцевого самоврядування відповіли, що в кожному випадку – свій термін і нагадали, що енергопостачання району відновлене наразі.

Принагідно люди скаржились посадовцям на інші житлово-комунальні негаразди.

«Чому пані Щебетова або хтось із адміністрації УКОЖФ не приїхали?» – обурено питали споживачі. Представники міського самоврядування не відповіли.

Від сьогодні щодня о 14 годині в Південному ЦНАПі проводитиметься зібрання штабу з питань опалення району, повідомив К. Саусь.

В результаті півгодинної дискусії сторони  прийшли ось до чого: мешканці 3 дні спостерігають за зусиллями влади та комунальників щодо відновлення опалення. Якщо ці зусилля здадуться людям недостатніми, люди знову зберуться і цього разу підуть походити пішохідним переходом через Січеславський шлях.