На скандальній «стоянці» в Кам’янському хтось пошкодив автомобілі

На скандальній «стоянці» в Кам’янському хтось пошкодив автомобілі

Кілька автомобілів, залишених власниками на території об’єкта, схожого на автомобільну стоянку по вулиці  І. Франка, отримали пошкодження внаслідок обстрілу невідомими, можливо, з пневматичної зброї.

Автор: Валентин Фіголь.

«Кто ставит машины на стоянке возле канала, за 24 домом (11й микрорайон, ул И. Франка). Сегодня на стоянке были обстреляны машины. Лобовые стекла повреждены, есть царапины, сколы, почти на всех машинах, которые не под навесом. Придите , проверьте свои машины», – повідомила у соцмережах Олена, мешканка мікрорайону.

Власники пошкоджених машин вранці викликали поліцію. Поки що до поліції написали заяви про пошкодження машин лише двоє автовласників, повідомила Олена Тімченко, прес-офіцер міського відділу поліції в Кам’янському. Але візуально під час огляду було помічено пошкодження і на інших машинах. За попередньою версією, машини хтось обстріляв з пневматичної зброї.

Камер відеоспостереження на об’єкті нема. Працівники об’єкту, як кажуть автовласники, не хочуть самі телефонувати іншим власникам залишених тут машин.

Об’єкт на вулиці І. Франка не так давно був у центрі скандалу: місцеві мешканці та громадські активісти обурювались тим, що його було збудовано без дозвільної процедури. Люди викликали поліцію, забудовник показував документи, що підтверджують право власності на земельну ділянку. Згідно цих паперів, тут вже зо 2 роки збудований «багатофункціональний автокомплекс». Поки розбирались щодо законності будівництва – об’єкт було споруджено.

Для власників залишених на огородженій території і пошкоджених авто тепер головне – чи існує автомобільна стоянка, як суб’єкт господарювання. Бо письмових угод, які б регламентували права та обов’язки власників авто, як споживачів послуги їх зберігання, ніхто тут не підписував, визнають автомобілісти. Отже, юридично ніхто не брав на себе жодних зобов’язань щодо зберігання транспортних засобів…