Позачергова сесія міськради Кам’янського: швидко гроші та повернення пораненого активіста

Позачергова сесія міськради Кам’янського: швидко гроші та повернення пораненого активіста

Реорганізацію та передачу комунальних медичних та дитячих закладів, виділення землі під будівництво, гроші на зимовий догляд за дорогами – такі питання розглядала позачергова сесія міської ради Кам’янського.

На сесії вперше за півроку після замаху був присутній громадський активіст Євген Найда.

Швидко та малолюдно

На сесії 5 грудня були присутні 27 депутатів міської ради з 42. Міський голова Андрій Білоусов був відсутній через термінову поїздку до ОДА, пояснив Олександр Залевський, секретар ради. Пан Залевський подякував депутатам, які прийшли на сесію та проголосували за всі питання.

В сесійній залі в рядах для публіки був помічений Євген Найда – громадський активіст, який отримав вогнепальне поранення під час замаху в квітні 2019 року. До поранення Євген часто був присутній на сесіях міськради, гучно коментував вголос події на сесіях, полемізував з місця з виступаючими.

Євген Найда в центрі зліва, з костуром

Міська рада погодила реорганізацію кількох медичних закладів. Ця реорганізація терміново потрібна, щоб оновлені мед заклади могли підписати угоди про фінансування з державного бюджету в 2020 році з Національним бюро охорони здоров’я.

Депутати погодили виділення двох земельних ділянок – на 10-му лівобережному мікрорайоні та в Карнаухівці. На цих ділянках будуть споруджені багатофункціональні стадіони. Щоб отримати кошти з державного бюджету, треба оформити земельні ділянки.

Ще одним питанням було передавання в комунальну власність Кам’янського комунальних закладів, що перебували на балансі Карнаухівської селищної ради. Мова про будинок культури, бібліотеку та дитячий садок. Через ліквідацію селищної ради.

Мешканці міста скористались сесією для термінової зустрічі з потрібним посадовцем: група мешканців Соцміста, які активно відстоюють опалення в своїх оселях, «спіймали» зі своїми питаннями першого заступника міського голови Олександра Чернишова…

Олександр Чернишов, перший заступник міського голови, зліва

Плани підтримки КАТП

Міськрада погодила зміни до Програми підтримки КАТП 042802. Це підприємство сьогодні вивозить сміття, перевозить пасажирів комунальними автобусами та обслуговує взимку автошляхи в місті.

Якраз для зимового обслуговування доріг і потрібно нагально виділити для КАТП гроші з міського бюджету, пояснив О. Залевський. Отже, планується виділення з міського бюджету на 2020 рік 3,5 мільйонів гривень на придбання пісчано-сольової суміші для посипання – стільки ж, як і було закладено в Програмі на 2019 рік.

В Програмі підтримки КАТП, яку погодили депутати, є ще кілька заходів з зазначеним фінансуванням. Так, в 2020 році планується виділити підприємству 71 мільйон гривень на придбання автобусів та 58 мільйонів – на погашення платежів, пов’язаних з фінансовим лізингом (на придбання автобусів в 2019 році). Місто декларує намір заплатити за оренду транспортних засобів, якими користується КАТП, 5,7 мільйонів гривень. Ще 6 мільйонів з бюджету громади заплановано виділити на придбання паливно-мастильних матеріалів для транспорту КАТП і 3,9 мільйони – на відшкодування різниці в ціні на ПММ. На 5 мільйонів місто декларує намір закупити навісного обладнання для техніки КАТП. І виділити 2 мільйони гривень на виплату заробітної платні персоналу КАТП.

В цілому Програма передбачає підтримку КАТП в 2020 році в ромрірі 175,5 мільйонів гривень.