Звичайні дива в Кам’янському

Звичайні дива в Кам’янському

Напружений через засідання депутатських комісій передсесійний тиждень завершився святковими заходами.

Автор: Валентин Фіголь

Символ зимових свят – новорічні ялинки урочисто відкрили в Дніпровському та Південному районах Каменського. Святкові програми для дітей організували в День святого Миколая біля зелених красунь поруч з кінотеатром «МИР», новою сценою театру ім. Лесі Українки та на площі перед ДК «Хімік».

Вогні новорічних ялинок маленькі городяни запалили разом з міським головою Кам’янського Андрієм Білоусовим.

«Дорогі діти! Я вітаю вас з Днем святого Миколая, який відкриває низку новорічних та різдвяних свят. Нехай виконуються всі ваші найзаповітніші бажання. Будьте здорові і щасливі!»- сказав А. Білоусов.

Урочисте відкриття головної новорічної ялинки на площі Петра Калнишевського відбудеться в суботу, 21 грудня, початок святкового заходу о 16 годині.

Святкову виставу та зустріч зі «Святим Миколаєм» в стінах музею історії подарували мешканцям міста благодійники «Карітасу» та депутати міської ради Наталія Шкуренко та Євген Китаєв. Запрошені були родини з числа тих, що опинились в складних життєвих обставинах, та діти з особливими потребами. «Інклюзивною акцією» назвала захід  Н. Шкуренко.


Діти з театральної студії «Простір» зіграли казку про те, як янголи врятували від чорта й розбійників маленького хлопчика, який необачно пішов в гості, а заодно змусили повірити в існування Святого Миколая скептично налаштовану дівчинку.


Потім «Святий Миколай» роздавав подарунки під ялинкою, нарядженою іграшками радянських часів та шматочками вати на тодішній манер.

Надвечір в адміністративній будівлі центрального парку відкрилась художня виставка «Звичайне диво». В основі експозиції, як розповіла на відкритті Олена Ковалевич, представник організаторів заходу, художні роботи відомого митця Анатолія Бедичева, який помер в 2016 році. А. Бедичев був відомий як хореограф, поет та художник. Більшість його робіт – казкові, містичні, далекі від реальності.

На виставці представлені роботи інших місцевих художників – Олександра Харитонова, Валентини Лаушкіної, а також учнів міської школи мистецтв.

Під час свят не припинялись профілактичні заходи рятувальників в дитячих закладах міста. Пожежні перевіряли вогнестійкість закладів, влаштовували навчання з учбовою евакуацією дітей та персоналу.