Сесія міськради в Кам’янському: понад 200 питань – менше, ніж за 120 хвилин

Остання в 2019 році чергова сесія міської ради прийняла більше ніж 200 питань порядку денного, вважаючи, що кілька питань було внесено додатково прямо на початку сесії.

Автор: Валентин Фіголь

Сесія була оголошена на 9 годину ранку. «Бо багато питань…» — коментували перенесення початку заходу посадовці на оперативній нараді 21 грудня.

Але сесійне засідання ради почалось майже на півгодини раніше. Перед оголошенням порядку денного депутати ознайомились з рішенням територіальної виборчої комісії про заміну депутата Андрія Іванченко на депутатку Марину Саранчу від «Народного контролю».

В сесійній залі в рядах для публіки ще за півгодини до офіційного початку сесії був аншлаг, завдяки парі десятків чоловіків, як пишуть, «спортивної статури» — більшість із них добре знайомі в обличчя тим, хто регулярно відвідує сесії. Це навіть відзначили в своїх коментарях місцеві активісти.

Поліція своєю присутністю в кількості теж до двох десятків співробітників забезпечувала порядок.

І був порядок. Сесія прийняла всі проекти рішень, включені до порядку денного, приблизно за півтори години.

Міська рада затвердила бюджет міста на 2020 рік в розмірі близько 2,2 мільярдів гривень – приблизно на 800 мільйонів менше за бюджет-2019.

Депутати схвалили всі основні міські Програми: соцекономрозвитку, екологічну, освітню, «Здоров’я», розвитку культури тощо… Схвалено і Програми утримання та розвитку комунальних підприємств – всі, що було подано на розгляд.

Прийнято рішення щодо передачі в обласну власність КВП КМР «Міськводоканал». Депутати більшістю в 29 голосів з 36 присутніх депутатів погодились віддати підприємство в обласне підпорядкування.

Міськрада затвердила адміністративну реформу зі скороченням 160 працівників органів самоврядування. Про зміни в структурі керування містом буде окрема подальша розповідь.

Рішенням міськради створено реформовані медичні та навчальні заклади.

Депутати схвалили створення комунального тиру в районі жіночої колонії.

Міськрада погодила операції з комунальною нерухомістю, про які докладно писав «Пильний погляд» вчора.

Депутати погодились з наміром приватного інвестора збудувати в Кам’янському ще 77 пелетних котельних для автономного опалення бюджетних об’єктів.

Коментуючи перебіг сесії та відповідаючи на запитання щодо роботи міського самоврядування в 2019 році, міський голова Андрій Білоусов відзначив, що співпраця з депутатським корпусом була плідною та конструктивною.