Початок роботи нових органів самоврядування та перемоги науковців Кам’янського

Пропонуємо традиційний огляд подій минулого тижня, про які «Пильнй погляд» ще не писав.

Нова спостережна комісія

Новостворена спостережна комісія при виконавчому комітеті Кам’янської міської ради провела своє перше засідання 26 лютого.

До 15 січня подібні комісії функціонували при адміністраціях районів, нагадала заступник міського голови, голова комісії Тетяна Завгородня,

До складу комісії, окрім представників виконавчих органів міської ради, увійшли: завідувач відділу соціальної адаптації звільнених осіб КЗСЗ «Центр комплексного обслуговування бездомних осіб» Кам’янської міської ради  Олена Бєрило, голови міських громадських організацій, які опікуються ветеранами та наркозалежними людьми.

До повноважень комісії належить нагляд за тим, як дотримуються в установах відбуття покарань прав ув’язнених. Комісія клопочеться про заміну умов покарання, облікує умовно-достроково звільнених і слідкує за їх поведінкою.

На засіданні було обрано заступника голови комісії, ним стала голова міської організації ветеранів Людмила Тесьолкіна, колишня керівниця жіночої виправної колонії.

Члени комісії обговорили організаційні моменти роботи: найближчим часом комісія планує здійснити ознайомчий візит до жіночої КВК №34, оскільки саме з цією установою комісія працюватиме найбільше.

ОСНи активізуються

Нарада голів органів самоорганізації населення відбулась 27 лютого в адміністративній будівлі по просп.Свободи, 2/1. В минулому році там була Заводська рай адміністрація, тепер розташовано, зокрема, відділ роботи з ОСББ та ОСН.

У нараді взяли участь представники ТОВ «Дніпропетровськгаззбут» та КАТП 042802.

«Міська влада готова до конструктивної співпраці у вирішенні тих проблем, з якими ви та мешканці ваших територій стикаєтесь щодня. Подібні наради ми плануємо проводити щомісяця, за необхідності залучаючи до участі в них представників інших установ та організації міста», ‑ зазначила Світлана Колісніченко, керуюча справами міськвиконкому.

На запитання голів квартальних комітетів відповідали представники газової служби ‑ головний інженер Олександр Удалий та старший менеджер з продажу Олександр Товмач. Нагальним питанням була скарга на відсутність платіжок про сплату за доставку газу у багатьох мешканців приватного сектору.

«Для доставки квитанцій було заключено договір із Укрпоштою. За нашою інформацією, в лютому було доставлено всі квитанції за січень, квитанції за лютий будуть розноситись найближчим часом», ‑ розповів О. Товмач.

Також представників ТОВ «Дніпропетровськгаззбут» питали про вже встановлені загальнобудинкові лічильники газу та суми, які приходять в квитанціях, про порядок нарахування коштів за доставку газу та про відключення абонентів через боржників, які є на їх лінії.

Наприкінці зустрічі О. Удалий звернувся до голів квартальних комітетів з проханням провести бесіди зі своїми мешканцями щодо дотримання норм безпеки при користуванні газовими приладами.

Щодо вивезення сміття спілкувались із директором КАТП 042802 Ігорем Іванківим та його заступником Володимиром Резніченко. Люди вимагали більш акуратного збору та вивезення сміття сміттєвозами, оскільки дуже часто водії, скорочуючи шлях, розтягують бруд по прилеглій території, навантажувачі залишають занадто великі ями тощо.

По підсумкам зустрічі начальник відділу організації діяльності ОСН та ОСББ міської ради Дмитро Губський зазначив, що відділ розраховує на злагоджену

комунікацію із органами самоорганізації населення, що дозволить вчасно та ефективно вирішувати проблемні питання мешканців.

Перемоги юних науковців

Визначились переможці ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України на наукових відділеннях «Мовознавство», «Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство».

Серед 11 переможців, які представлятимуть Дніпропетровщину на всеукраїнському етапі, є учениця гімназії № 39 Ольга Олійник (секція «Французька мова»).

Раніше переможцями конкурсу у різних секціях стали: учні Кам’янського технічного ліцею Ільдар Гільмутдінов, Богдан Губа, Катерина Маньковська, Діана Захарова, Віана Павленко, Захар Писаревський та учень колегіуму № 16 Віталій Гайт.