Коронавірусна «гаряча лінія», модернізація освітлення, успіхи металургів та красунь Кам’янського

Пропонуємо побіжний огляд подій минулого тижня, про які «Пильний погляд» ще не писав докладно.

Автор: Валентин Фіголь.

Куди поскаржитись на коронавірус

Оперативно проконсультуватися щодо коронавірусу відтепер можна, зателефонувавши на цілодобову «гарячу лінію». Звернутись на неї можуть всі мешканці Дніпропетровщини та найперше ті, хто повернувся з країн, де зафіксували спалахи хвороби.

Консультанти «гарячої лінії» розкажуть про коронавірус, статистику його поширення, рекомендації щодо профілактики зараження та інформацію про те, куди звертатись людям з підозрілою симптоматикою.

Телефони «гарячої лінії»: (067) 611 08 86, (068) 979 96 24

Нині у світі зареєстровано понад 95 тисяч лабораторно підтверджених випадків коронавірусу, з них більше 3,2 тис – летальні. Одужало вже понад 53 тис людей. В Україні зареєстрований один випадок захворювання на COVID-19, ще шість осіб під підозрою.

Гроші на модернізацію освітлення

Кам’янське виграло конкурс на залучення коштів Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) для модернізації міської інфраструктури.

Сьогодні фахівці Кам’янської міської ради спільно з координаторами і експертами ЄІБ працюють над впровадженням двох проектів: реконструкція зовнішнього освітлення з системою управління та утеплення будівель бюджетної сфери.

5 березня міський голова Андрій Білоусов провів робочу нараду щодо реалізації цих проектів.

«Загальна сума інвестицій, які ми залучаємо, становить 26 мільйонів євро. 15 мільйонів буде направлено на реновацію 10 бюджетних установ, відібрано кілька дитячих садків, шкіл та основних лікарень, включаючи дитячу. 11 мільйонів буде направлено на повну реконструкцію зовнішнього освітлення міста з використанням LED технологій. На сьогоднішній день місто освітлено на 85%. Ці кошти передбачають реконструкцію діючого освітлення і повне відновлення решти 15% ‑ в приватному секторі. В цьому році буде розроблено ТЕО і всю необхідну проектно-кошторисну документацію, щоб на початку наступного року приступити до реалізації проектів», ‑ сказав Андрій Білоусов.

Металурги показали зростання

На 3,6% перевиконали план лютого по випуску товарної продукції на ДМК, за повідомленням прес-центру комбінату.

Дніпровський металургійний комбінат за підсумками лютого 2020 року випустив 191, 99 тисячу тонн товарної продукції. З початку року випуск товарної продукції склав 420,8 тисяч тонн (+ 6,3% до плану).

За підсумками двох місяців 2020 року споживачам відправлено понад 423 тисячі тонн товарної продукції (+ 8,1%, або 31,5 тисяч тонн до плану). У порівнянні з відповідним періодом минулого року зростання склало 1,8%, або 4904 тонн.

За інформацією ПАТ «ДМК»

Обрано «першу красуню» міста

4 березня в Кам’янському відбувся фінал конкурсу краси «Mіс Beauty Kamianske-2020». За титул найкрасивішої дівчини міста боролися 8 конкурсанток: Анастасія Решетняк, Ангеліна Бурхович, Вікторія Лук’янова, Дар’я Артикова, Альона Лозовська, Анастасія Гальченко, Діана Сіра та Вікторія Кубарєва.

Конкурс проводить третій рік поспіль управління молоді та спорту за підтримки Кам’янського міського голови Андрія Білоусова.
Учасниці, віком від 17 до 23 років, розповідали про себе і свої захоплення, демонстрували таланти, виступали з вокальними і танцювальними номерами, дефілювали у вечірніх сукнях. За підсумками конкурсу журі визначило переможниць.

«Mіс Beauty Kamianske-2020» стала учениця Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів Альона Лозовська.
Перша віце-міс (друге місце) — Лук’янова Вікторія. Друга віце-міс (третє місце) — Сіра Діана. Всі дівчата, які посіли призові місця, отримали подарунки від міського голови — сертифікати на поїздки до Парижу, Праги і Львова. 

Заповітну корону і сертифікат на поїздку в Париж найкрасивішій дівчині Кам’янського-2020 вручив міський голова Андрій Білоусов. «Як члену журі мені було дуже складно судити, тому що всі дівчата красиві і талановиті. Я вдячний всім учасницям за активність і цілеспрямованість. Бажаю, щоб всі їхні мрії збувалися, а цілі, які вони собі намітили, досягалися легко», — сказав міський голова.