Перша допомога від стресу: психологи в Кам’янському пропонують онлайн-навчання

Вебінар «Перша допомога при стресі собі та своїм близьким. Розвиток стресостійкості» проводить сьогодні для мешканців Кам’янського благодійний фонд «Карітас».

Автор: Валентин Фіголь.

Карантин вплинув та продовжує впливати на психіку дорослих та дітей, нагадують фахівці.

Зміни в приватному житті, складність в адаптації до нових умов є стресогенами, тому саме зараз актуально згадати про техніки самодопомоги при подоланні стресу та розвитку стресостійкості.

Зі стресом небезпечно залишатись сам на сам – так кажуть лікарі та психологи. Хоча б тому, що в стресовому стані людина схильна надавати негативного емоційного забарвлення будь яким подіям, сприймати «в чорному світлі» інформацію. А пригнічений стан психіки пригнічує імунітет, нагадують фахівці. Недаремно здатність організму реагувати на зовнішні загрози називається гуморальним імунітетом, як пише доктор медичних наук Юрій Губський у підручнику «Біологічна хімія». «Гумором» давні лікарі називали «життєвий сік» організму, його внутрішнє рідинне середовище. Тому, коли раніше лікар казав про когось, що той перебуває «в доброму гуморі» — це означало приблизно те саме, що сьогодні сказати «у нього добрий обмін речовин».

Отже, як в умовах самоізоляції впоратись зі стресом? Про це йтиме мова на вечірньому вебінарі. Початок 24 березня о 18.30. Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/e8uJxP9T3jVKhhR18

У зв’язку з неможливістю провести реєстрацію під час заходу, організатори просять поставитися з порозумінням до заповнення гугл форми.

Детальна інформація за телефоном:
097 736 09 92
067 968 56 55