Клопоти зі сміттям, увага влади до вхідних груп та дезінфекція вулиць в Кам’янському

Триває прибирання негабаритного сміття та монтаж нових майданчиків для побутових відходів у житлових кварталах Кам’янського. Рятувальники поливають дезінфікуючим розчином вулиці приватного сектору.

Тимчасом КП «Благоустрій» демонструє серйозність намірів демонтувати незаконно встановлені вхідні групи офісів на проспекті Свободи.

Автор: Валентин Фіголь.

У дворах міста бригади підрядників збирають та вивозять купи негабаритного сміття: гілки дерев, будівельні відходи, викинуті меблі тощо.

Ця робота, нагадаємо, не входить до тарифу на вивезення сміття. Прибирання «негабариту» організовує департамент ЖКГ і оплачує бюджет міста. Сміття вивозиться на міське звалище. Хоч законодавство і забороняє утилізувати будівельні відходи вкупі з побутовими, але в Кам’янському нема окремого полігону для будівельного сміття.

З метою недопущення поширення коронавірусу на території Кам’янського надзвичайники продовжують проводити дезінфекцію вулиць міста. Сьогодні, 7 травня, проведено планову санітарну обробку прибудинкових територій приватного житлового сектору Південного району Кам’янського, розповів Володимир Ярема, начальник міського підрозділу ДСНС..Служба порятунку закликала громадян суворо дотримуватись карантинних та противірусних заходів.

Тимчасом КП «Благоустрій» звернуло увагу на вхідні групи офісних приміщень, вбудованих у житлові будинки на проспекті Свободи. Сьогодні інспектори КП обходили відкриті офіси і запрошували власників до спілкування з доволі трепетної теми. «Займаємось вхідними групами та рекламними носіями, які виставлені просто на тротуари, — пояснив Григорій Самойленко, представник КП «Благоустрій», депутат міськради. – Будем наводити порядок!»

Власникам офісів пропонується принести до «Благоустрою» документи, які підтверджують законність встановлення вхідних груп на тротуарі проспекту Свободи. В кого об’єкт збудований без дозвільних документів – їм може бути запропоновано звільнити ділянки міської землі від незаконних споруд.

Вхідні групи вбудованих в житлові будинки приміщень стоять на міській землі, зауважив підприємець Андрій Нестеренко, активний захисник законних прав бізнесменів. Тому було би логічно укласти якісь угоди з міськрадою щодо оренди земельних ділянок під вхідні групи.

Про необхідність такої роботи міське самоврядування заговорило ще минулої зими. Дмитро Щербатов, заступник міського голови з земельно-архітектурних питань, говорив на депутатських комісіях міськради, що вхідні групи деяких офісів виглядають неестетично і можуть становити небезпеку для відвідувачів чи перехожих. І треба заохотити власників привести об’єкти до ладу – відповідно проектів.