Про роботу дитсадків та публічну гімнастику в Кам’янському

З 1 червня у Кам’янському відновили роботу 49 дошкільних навчальних закладів, які працюють з карантинними обмеженнями.

Тимчасом спортивна громадськість запрошує мешканців міста до публічних занять з фізкультури біля кіноконцертного комплексу «Мир».

Автор: Валентин Фіголь.

Карантинні особливості виховання

Станом на 4 червня дитячі садочки відвідують 1637 дітей. Обслуговування дітей здійснюють 1354 працівники дошкільних закладів, повідомила прес-служба міської ради Кам’янського..

Як зазначають в департаменті з гуманітарних питань міської ради, з урахуванням карантинних обмежень дитячі садочки міста можуть прийняти близько 4,5 тисячі дітей. Наразі кількість дітей поступово збільшується – все більше батьків отримують дозвільні медичні довідки про задовільний стан здоров’я та епідоточення дитини.

Освітньо-виховний процес у дошкільних закладах організовано з урахуванням вимог до роботи в період адаптивного карантину, запевняють посадовці департаменту.

У закладах дотримуються необхідних протиепідемічних заходів: температурний скринінг персоналу та дітей, дезінфекція поверхонь та вологе прибирання приміщень, персонал забезпечено засобами індивідуальноз ахисту.

Шість закладів дошкільної освіти (дошкільні навчальні заклади №14 «Берізка», №20 «Світанок», №21 «Струмочок», №39 «Ромашка», дошкільні підрозділи НВО-ліцею НІТ, НВК №24) відновлять роботу після завершення ремонтних та профілактичних робіт.

Також з 1 червня свою роботу розпочали інклюзивно-ресурсні центри, які здійснюють комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дітей для зарахування до закладів освіти.

Крім того, дозволено проведення практичних занять з водіння автомобіля комунальному закладу «Міжшкільний ресурсний центр». Розпочали підготовку до участі у міжнародних та всеукраїнських заходах учні позашкільних закладів міста: Флотилії юних моряків і річковиків, Центру позашкільної роботи та дитячої творчості, Центру туризму, краєзнавства та екскурсій «Горицвіт».

«Фітнес-уікенди» на лівобережжі

У Кам’янському стартує новий проект — міський спортивно-масовий захід «Фітнес уікенд», який проходитиме щоп’ятниці протягом усього літа на території, прилеглій до кіноконцертного залу «Мир».

Захід проводить комунальний заклад Міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки управління молоді та спорту міської ради.

Програма передбачає розминку, показові виступи та майстер-класи за участі провідних тренерів та спортсменів нашого міста.

Перша зустріч — 5 червня о 16:00 біля кіноконцертного залу «Мир».