До участі в економічному розвитку міста запрошуються жінки Кам’янського

Конкурс ініціатив щодо залучення жінок до активної участі в економічному розвитку населених пунктів починається в Кам’янському. Переможниці отримають від 40 до 100 тисяч гривень на реалізацію своїх ідей.

Автор: Валентин Фіголь.

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає отримання заявок від громад-членів АМУ на фінансування короткострокових ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Головною метою конкурсу організатори називають сприяння підвищенню активності жінок в економічному житті громад та/або в процесі прийняття рішень на місцевому рівні.

Ініціативи, яким надаватиметься фінансова підтримка,  мають сприятиреалізації, принаймні, одного з зазначених нижче завдань:

  • розбудові місцевого потенціалу, пов’язаного з участю жінок у місцевому економічному розвитку;
  • усуненню дискримінації за ознакою статі на ринку праці;
  • розширенню економічних можливостей жінок;
  • розвитку жіночого підприємництва; 
  • скороченню безробіття серед жінок;
  • розширенню участі жінок у прийнятті рішень на місцевому рівні.

Реалізації ініціативи може включати: організацію та проведення навчальних заходів, круглих столів, інформаційних кампаній, розробку навчальних програм, розробку та впровадження планів підтримки жінок-підприємців та молодих лідерів, проведення досліджень (наприклад, «гендерного аналізу» місцевих бюджетів, розробка «гендерного портрету» міста), надання консультаційної підтримки.

Увага! Не фінансуються ініціативи, які включатимуть проведення лише одного заходу (конференції, форуму чи семінару), проведення акцій протесту, політичних, релігійних акцій, заходів, які завдають шкоди навколишньому середовищу.

Максимальний строк реалізації ініціатив — 4місяці.

Загальний бюджет конкурсу складає 1 мільйон гривень.

Бюджет однієї ініціативи – від 40 до 100 тисяч.

Ознайомитися з умовами участі у Конкурсі

Бажаючі прийняти участь у конкурсі щодо фінансуванні своєї ініціативи, повинні не пізніше 19.06.2020 надати її до департаменту соціальної політики міської ради за адресою: проспект В. Стуса, 10/12, 2 поверх, каб.216 (телефон для довідок (0569) 55-43-07) для прийняття рішення щодо важливості та актуальності запропонованої ініціативи для громади нашого міста та її підтримки.

Зазначимо, що жінки традиційно відіграють важливу роль в життя Кам’янського, беруть активну участь в самоврядуванні. Так, двоє з чотирьох заступників міського голови – жінки. 5 з 7 директорів департаментів міської влади – жінки. 11 з 42 депутатів міської ради – жінки.