Приватні інвестори будуть експлуатувати комунальні котельні та будувати транспортні зупинки в Кам’янському

Міське самоврядування продовжує співпрацю з приватними інвесторами в сфері ЖКГ та транспорту. Два важливих кроки в цьому напрямку зробив виконавчий комітет міської ради.

Автор: Валентин Фіголь.

Проекти щодо співпраці міського самоврядування з приватними інвесторами схвалив виконавчий комітет міської ради Кам’янського. Члени виконкому погодили питання в телефонному режимі, тому на сьогоднішньому засіданні міськвиконкому ці проекти не розглядались.

Одне з питань стосується децентралізації системи опалення в місті. Міськвиконком вирішив допустити претендента ТОВ «КАМ’ЯНСЬКА ТЕПЛОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ» до участі у Конкурсі пропозицій із визначення приватного партнера для здійснення державно-приватного партнерства щодо Проекту «Модернізація та експлуатація об’єктів комунальної інфраструктури, які належать територіальній громаді м. Кам’янське». Інвестор буде модернізувати лівобережну котельню по вул. Індустріальна, 2, котельню по вул. Колеусівська, 26, котельню по вул. Дальня, 22а, котельню по вул. Алтайська, 32а з теплотрасами, тепломережами та тепловими пунктами.

Друге питання – визначити інвестором для встановлення/будівництва зупиночних комплексів на території міста Кам’янське ТОВ «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «БІЛДІНГ БУД», зареєстроване в Кам’янському по вул. Республіканська, 41.

Загалом 26 червня на черговому засідання виконавчого комітету Кам’янської міської ради було розглянуто 8 блоків питань. 

Перед розглядом питань пройшло урочисте нагородження. Подяками міського голови за професіоналізм та вагомий особистий внесок у культурно-просвітницьку діяльність були відзначені працівники мистецьких та навчальних закладів Кам’янського.

Члени виконавчого комітету заслухали інформаційну доповідь про екологічний стан міста Кам’янське та хід виконання Екологічної програми міста Кам’янського на 2016–2020 роки. Внесено зміни до фінансових планів підприємств міста комунальної форми власності на 2020 рік.

Виконком затвердив норми надання послуг із вивезення побутових відходів у місті, надав дозволи на розміщення зовнішньої реклами та ухвалив рішення про демонтаж рекламних засобів. Зокрема, найближчим часом у місті буде демонтовано понад 10 самовільно встановлених рекламних конструкцій.

Рішеннями виконавчого комітету ряд жилих приміщень переведено у нежилі. Комунальне підприємство Кам’янської міської ради «Міський спецкомбінат» визначено балансоутримувачем кладовищ – тепер воно має забезпечувати збереження й експлуатацію в належному стані цих об’єктів.

На засіданні було затверджено акт прийняття-передачі реконструйованих майстерень СЗШ №37 під дошкільне відділення на вулиці Щербицького.

Також члени виконкому ухвалили рішення про притягнення громадян міста до адміністративної відповідальності.