Переможці конкурсу «бюджету участі» в Кам’янському

В конкурсі проектів громадського бюджетування перемогли, переважно, проекти благоустрою комунальних закладів та окремих ділянок території міста, а також малюнки на стінах.

Автор: Валентин Фіголь.

Результати конкурсу проектів «бюджету участі» в Кам’янському оприлюднено на офіційному сайті міської ради.

Як видно з переліку проектів-переможців, більшість з них стосується благоустрою території різних комунальних закладів освіти – шкіл, дитячих садочків, а також благоустрою окремих територій – сквер, паркова зона, зона відпочинку та висадка зелених насаджень на мікрорайоні…

Чимало перемог отримано комунальними закладами. Наприклад, придбання комп’ютерного обладнання для міської бібліотеки. Є також пропозиція придбання лікарського обладнання в лікарню №7.

Серед загальноміських проектів – організація фестивалю «День юшки».

Варто відзначити аж 3 проекти нанесення на стіни будинків розпису — «муралів».

Конкурс проєктів бюджету участі, що тривав два календарних тижні, завершився 21 червня. За цей період у голосуванні взяли участь понад 21 тисяча кам`янчан.

Розмір «бюджету участі» — 3,8 млн. грн. Цьогоріч переможців — 20.

Найзпопулярнішою стала категорія «Комунальні підприємства, установи та організації», у якій було представлено 47 громадських проектів (44% від загальної кількості), відзначили організатори конкурсу.

Карантинний режим не вплинув на перебіг етапу голосування за громадські проекти. Явка цьогоріч навіть вища за минулорічну, при цьому жінки традиційно виявились активнішими за чоловіків, а вік голосуючих коливається з 14 до 92 років. Зберегти масовість конкурсу дозволило онлайн-просування проектів через соціальні мережі та онлайн-голосування.

На найближчій черговій сесії міської ради буде затверджено перелік проектів-переможців Конкурсу 2020 року, а кошти на їх реалізацію перенаправлено головним розпорядникам для подальшої реалізації.