Питання працевлаштування кам’янчан обговорили на робочій нараді із ПАТ «ЮЖКОКС»

16 липня у Кам’янській міській раді відбулась робоча нарада з представниками ПАТ «ЮЖКОКС», Кам’янського міського центру зайнятості та відділу праці та соціально-трудових відносин міської ради.

На початку наради за дорученням міського голови Андрія Білоусова начальник відділу праці та соціально-трудових відносин міської ради Іван Процик привітав представників підприємства із прийдешнім святом ‑ Днем металурга.

За інформацією представників ПАТ «ЮЖКОКС», на підприємстві постійно доступні до 30 вакансій, дотримуються усіх соціальних гарантій та виплат, організовано перевезення працівників автобусами до та після робочої зміни, постійно покращуються умови побутових приміщень, обладнано сучасний медпункт тощо.

«Ми налаштовані на плідну співпрацю та соціальне партнерство із міською владою та іншими установами», ‑ зазначила начальник відділу організації праці та заробітної плати ПАТ «ЮЖКОКС» Вікторія Костікова. 

Учасники наради оговорили умови праці, наявні вакансії, попередньо домовились про майбутню зустріч, але вже в більш розширеному складі та розглянули можливість проведення співбесід онлайн.

З питань працевлаштування громадяни міста можуть звернутися до підприємства за адресою м. Кам’янське вул.В’ячеслава Чорновола, 1, тел.0569 56-52-11 E-mail: sekretar@bkoks.dp.ua або до Кам’янського міського центру зайнятості за адресою вулиця Медична, 6А,  05692 3 16 73