Нові можливості заробити на конкурсах та грантах для мешканців Кам’янського

Взяти участь у конкурсах на отримання грантів та фінансової підтримки пропонують державні організації та міжнародні фонди мешканцям міст та селянам-фермерам.

Автор: Валентин Фіголь.

Грант на екопроекти для ОТГ

Конкурс грантів на впровадження стратегічних планів об’єднаних територіальних громад щодо охорони довкілля проводить Міжнародний Фонд «Відродження». До участі в ньому запросив мешканців населених пунктів області директор департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської облдержадміністрації Сергій Березань.

«Запрошуємо жителів ОТГ подавати свої екологічні проекти на конкурс грантів. Переможці отримають від 250 до 320 тис грн. Пріоритети будуть надавати проектам, які входять в стратегію розвитку громад і передбачають співпрацю з органами місцевого самоврядування або громадськими організаціями. А ще — будуть впроваджені на території ОТГ, у яких є проблеми із забрудненням навколишнього середовища», — розповів Сергій Березань.

До участі у конкурсі запрошуються громадські організації, громадські спілки, органи самоорганізації населення (ОСНи) та благодійні фонди, які мають щонайменше трирічний досвід практичної роботи у сфері місцевого розвитку (зокрема, розробки та впровадження стратегічних планів розвитку ОТГ) та / або охорони довкілля. Вітається також досвід розробки та впровадження стратегічного плану у громаді.

Учасники конкурсу можуть бути зареєстровані у будь-якому регіоні України.

Проектну пропозицію з додатками слід зареєструвати на сайті МФ «Відродження», скориставшись сервісом «Електронний конкурс». Результати конкурсу оголосять до 20 вересня 2020 року.

Підтримка агровиробників

Конкурс на отримання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам».оголосив Український державний Фонд підтримки фермерських господарств.

 До участі в конкурсі допускаються всі фермерські господарства, крім тих, які мають заборгованість перед Укрдержфондом та його регіональними відділеннями, яких визнано банкрутами, щодо яких порушено справу про банкрутство та які перебувають у стадії ліквідації, а також у яких виявлено факти незаконного одержання та/або нецільового використання бюджетних коштів.

Переможці конкурсу отримують фінансову підтримку на поворотній основі у розмірі, що не перевищує 500 тис. гривень, із забезпеченням зобов’язання щодо повернення бюджетних коштів на строкдо 5 років.

Прийом заявок та документів для участі в конкурсі проводиться регіональними комісіями з визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки Укрдержфонду.

Конкурсний відбір та формування реєстру фермерських господарств, що отримали право на одержання фінансової підтримки – проводиться комісією з питань надання фінансової підтримки фермерським господарствам (Укрдержфонд, м. Київ, вул. Б.Грінченка, 1).

Заявки та документи для участі в конкурсі приймаються регіональними комісіями з 21 липня 2020 року по 19 серпня 2020 року. Заявки та документи подаються керівником фермерського господарства (уповноваженою особою) особисто або надсилаються рекомендованим листом на адресу регіонального відділення Укрдержфонду. Заявки, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розглядаються.

Перелік документів, які подаються для участі у конкурсі, передбачений п. 8 Постанови Кабінету Міністрів України № 1102 від 25 серпня 2008 р. (зі змінами). З ним можна ознайомитися на офіційному сайті Укрдержфонду (www.udf.gov.ua) або отримати особисто в регіональних відділеннях Укрдержфонду.