Педагоги Кам’янського здобули рекордну кількість медалей

Педагоги Кам’янського здобули рекордну кількість медалей

4–6 серпня в київському Палаці спорту відбулася Одинадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2020». Тут були представлені інноваційні здобутки освітян України та інших держав. Учасники заходу мали нагоду долучитися до науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів, майстер-класів, експертних дискусій в онлайн-режимі. Знайомилися з сучасними засобами навчання, обладнанням, освітніми проєктами, мультимедійним контентом для сфери освіти. Брали участь у конкурсі за тематичними номінаціями з нагородженням медалями та дипломами виставки.

Традиційно в заходах такого рівня беруть участь і педагогічні колективи нашого міста. Цього року досвід роботи за різними тематичними напрямами представляли 27 освітніх закладів. Приємно, що 10 з них за підсумками міжнародної виставки були відзначені золотими і срібними медалями.

Золотими медалями нагороджені: департамент з гуманітарних питань міської ради, НВК № 37 ім. М. Самойловича, СЗШ № 22, СЗШ № 9.

Срібними медалями виставки нагороджені: технічний ліцей ім. А. Лигуна, НВК – академічний ліцей № 15, колегіум № 16, НВК № 24, СЗШ № 40, ДНЗ – ЦРД № 27 «Орлятко».

Кам’янський міський голова Андрій Білоусов привітав освітян із перемогою: «Ми пишаємося вашими досягненнями! Бажаю подальшого натхнення в роботі та нових успіхів!»