Перший дзвоник за карантинного режиму в Кам’янському

Перший дзвоник за карантинного режиму в Кам’янському

Лише для першокласників було влаштовано сьогодні урочистий захід в школах Кам’янського. Вперше, ще з радянських часів, шкільні стадіони вранці 1 вересня були напівпорожні.

Автор: Валентин Фіголь.

Малолюдним був святковий ранок Дня знань і на стадіоні школи №9. За рекомендаціями серпневої педагогічної наради, на урочистий захід зібрались лише учні перших класів і їхні батьки та вчителі.

«Вперше ми відзначаємо День знань в надзвичайних умовах карантину, – акцентувала Тетяна Кожушко, директор школи. – Педколектив зробить все можливе, щоб діти отримували знання у безпеці та комфорті». Школу торік було капітально відремонтовано за гроші німецьких грантодавців, нагадала пані директорка.

Автор вчився у тій самій школі в 70-80-х роках минулого сторіччя. Було цікаво порівняти поведінку тодішніх і сучасних дітей.

Помітно, що батьки вельми хвилюються за малечу: на самому початку урочистостей вони позабирали в першокласників шкільні рюкзаки. Сорок років тому першокласники стояли всю «лінійку» з портфелями та букетами квітів…

Діти теж хвилювались. Дехто просто втік з «лінійки» і весь час простояв, пригортаючись до мами. Комусь із дітей музика лунала занадто гучно: один хлопчик затискав вуха руками, другому допомагала мама.

Трохи розвеселили дітей дівчата-аніматори. Вони навчили дітей коротенької кумедної зарядки та потанцювали з першокласниками.

Традиційно перший шкільний дзвоник пролунав у виконанні учнів першого та одинадцятого класів.

Після урочистостей першокласників чекала школа і початок навчальних буднів.