До обговорення тарифів на опалення та участі в патріотичних конкурсах запрошуються мешканці Кам’янського

До обговорення тарифів на опалення та участі в патріотичних конкурсах запрошуються мешканці Кам’янського

До обговорення нових тарифів на послуги з теплопостачання» від АТ «ДНІПРОВСЬКА ТЕЦ»  запрошуються споживачі. Також міське самоврядування пропонує мешканцям Кам’янського брати участь в конкурсах знавців історії рідного краю та співців його краси.

Автор: Валентин Фіголь.

Обговорення нових тарифів

Продавати теплову енергію для потреб опалення споживачів правобережної частини Кам’янського міська рада призначила «ДНІПРОВСЬКУ ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ».  І ось на АТ «ДНІПРОВСЬКА ТЕЦ» виконані розрахунки економічно обґрунтованих витрат на надання комунальних послуг, які подані для встановлення тарифів уповноваженому органу –  виконавчому комітету Кам’янської міської ради.

Загальний розмір планованих тарифів, їх структура тощо розміщено на офіційному вебсайті Кам’янської міської ради http://kam.gov.ua/ у розділі Нормативні акти.

Планується встановити вартість теплової енергії для населення на рівні 1658,1 гривень за гігакалорію. В минулому опалювальному сезоні тариф був 1688,47 грн/Гкал.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 7 календарних днів з 03.09.2020 за адресами:

– 51925, Дніпропетровська обл., м.Кам’янське, вул.Заводська буд. 2, електронна адреса: dtec@ukr.net.

– 51931, Дніпропетровська обл., м.Кам’янське, майдан П.Калнишевського, буд.2, департамент економічного розвитку Кам’янської міської ради, каб. 307, електронна адреса: ekpgue@gmail.com, тел. 55 41 36.

Після обговорення тарифи мають розглянути та затвердити на засіданні міськвиконкому.

Легенди, історії та реальність

В Кам’янському цьогоріч не планується святкових гулянь до Дня міста. Але проводиться низка дистанційних заходів, щоб розважити мешканців і одночасно нагадати про унікальність нашої малої батьківщини.

З 1 вересня розпочалось голосування в рамках проведення першого міського конкурсу відеороликів «В об’єктиві – Кам’янське».

Конкурс проводиться департаментом з гуманітарних питань міської ради за ініціативи та підтримки міського голови Андрія Білоусова.

Основна мета конкурсу – показати унікальність та багатогранність Кам’янського.

На теперішній час завершено прийом робіт та розпочато голосування, яке триватиме до 10 вересня.

Долучитись до визначення переможця можна, якщо перейти за посиланням та проголосувати.

Управління молоді та спорту Кам’янської міської ради запрошує молодих кам’янчан взяти участь в тематичному квесті «Знай історію – твори щасливе майбутнє», приуроченого Дню міста.

Основний меседж квесту: «Історія – твоє майбутнє». Усі бажаючі (ініціативні групи по 5 осіб), віком від 16 до 35 років (включно) мають змогу позмагатися між собою за звання «найрозумніших», «найшвидших» та «найвеселіших». Команда, яка на відмінно знає рідне місто та його історію, а також найшвидше виконає завдання квесту, отримає звання переможця та цінні подарунки від міського голови А. Білоусова.

Для участі необхідно заповнити до 18.00 14 вересня заповнити гугл-форму та чекати на дзвінок від організаторів.

За додатковою інформацією можна звертатись телефоном: 098-827-12-15 (Аліна).

Музей історії міста продовжує прийом робіт на конкурс дитячої творчості «Козак Мамай і його пісня». Конкурс зазвичай стає однією з «родзинок» історико-культурологічного фестивалю «Мамай-фест» і проводиться на початку літа. Але в цьому році доля фестивалю досі не визначена через карантин.