Ярмарка від садового центру «Дворик» на околиці Кам’янського

Ярмарка від садового центру «Дворик» на околиці Кам’янського

Традиційну вже ярмарку влаштували 12 вересня підприємці з садового центру «Дворик» біля мостового переходу через Дніпро, в Курилівці.

Автор: Валентин Фіголь.

Захід було названо Днем відкритих дверей. Але влаштовано дійство було в традиціях українського ярмарку: шопінг, частування, розваги.

Окрім рослин та садового обладнання, на ярмарку можна було придбати мед від відомого в Кам’янському пасічника, вироби народних майстрів – сувеніри та прикраси, картини місцевих художників, іграшки. Прямо тут на вогні готувались різні страви.

Розваги теж були різні. Хто хотів – катались на конях. Бажаючі могли потренуватись зі спортсменами секції козацького двобою (серед охочих виявився організатор заходу, власник «Дворика» Олександр Воронін).

Гостей Дня відкритих дверей розважали артисти: старші співали українських пісень, молоді танцювали щось сучасне.

Охочі могли взяти участь у майстер-класах – повчитись малювати котиків, наприклад. Волонтерки ГО «Яворини» вчили бажаючих плести маскувальні сітки.

Від гостей ярмарку довелось почути зауваження щодо організації, досить розповсюджене на масових заходах: людям не вистачало затінку. Дехто пішов з ярмарку скоріше, ніж хотілося б, бо не було де відпочити від сонця та людської юрби.