Запрошення на форум для молоді Кам’янського

Дорослі запрошують молодих людей на форум — поговорити про майбутнє міста і роль молоді в його розвитку.  15-16 жовтня у Кам’янському відбудеться міський молодіжний форум, організатором якого є управління молоді та спорту міської ради та Молодіжна рада.

Автор: Валентин Фіголь.

Як зазначають організатори, форум стане альтернативним простором для обговорення перспектив підвищення ролі молодіжного середовища у розвитку Кам’янського.

Передбачаються різні напрями роботи форуму, серед яких: напрацювання у робочих групах ідей та пропозицій щодо розвитку програми «Молодь Кам’янського на 2021-2025 роки», панельні дискусії за участі представників молоді, органів державної влади і місцевого самоврядування, бізнесу; лекції від лідерів молодіжного руху; лекція щодо здорового способу життя; презентація успішних практик молоді на місцевому рівні; обговорення питання працевлаштування молоді.

До участі у форумі планується залучити спікерів від державного та громадського сектору.

До участі у форумі запрошуються молоді люди віком від 16 до 35 років. Претенденти мають заповнити гугл-форму, зазначивши мотиваційні цілі своєї участі у форумі. Після відбору до участі у форумі буде запрошено 30 осіб.

Партнерами форуму є:

— Управління молоді і спорту Дніпропетровської обласної державної адміністрації;

— Департамент економічного розвитку міської ради;

— Кам’янський міський центр зайнятості;

— Громадська організація «Івент Простір»;

— Дитяча юнацька-спортивна школа №4;

— ФОП Колєснікова О.А..

За більш детальною інформацією звертатися за тел. 098-827-12-15 (Аліна).