Кам’янське вітає успіхи мешканців та вчиться розумно використовувати енергію

Кам’янське вітає успіхи мешканців та вчиться розумно використовувати енергію

Ні криза, ні карантин не заважають кам’янчанам прагнути нових висот і досягати успіхів, принагідно навчаючись збалансованому енергоспоживанню.

Автор: Валентин Фіголь.

Віртуальні Дні сталої енергії

Дні сталої енергії – щорічний захід, покликаний привернути увагу людей до збалансованого енергоспоживання. Збалансованим фахівці називають такий режим споживання енергоресурсів планети, за якого цих ресурсів вистачило б і нащадкам. Так що кожне покоління мусить саме вирішувати, як спалювати викопні ресурси і що вони залишать дітям.

Цьогоріч Дні сталої енергії проходили в онлайн-форматі.

Було проведено конкурси дитячого малюнку «Енергозбереження – крок до майбутнього», ессе «Енергозбереження – почни з себе!» та фотоконкурс «Енергозбереження – з мрії в реальність».

Всі бажаючі взяти участь у конкурсах надсилали свої роботи на електронну пошту, а потім, з 14 по 17 вересня на сторінці «Дні сталої енергії в Кам’янському» за допомогою «лайків», відбувалося онлайн-голосування. 18 вересня було визначено переможців конкурсу.

Щодня під час заходу проводилася вікторина-гра «Споживай енергію розумно».

Також 19 вересня було проведено екоквест «Бережи енергію – збережи Україну!». У екоквесті прийняли участь дві команди: команда «Енергетик» представляла Кам’янський державний енергетичний технікум, і команда «Жайворонок» – Центр молодіжних ініціатив Кам’янської міської ради. Виконуючи квест, учасники розгадували зашифровані локації та відповідали на питання, демонструючи свої знання у сфері енергозбереження. Перемогла команда «Енергетик». Всі учасники отримали нові знання та енергозбережні подарунки.

Успіхи спортсменів та митців

Перший міський конкурс відеороликів «В об’єктиві Кам’янське», було проведено за ініціативи міського голови Андрія Білоусова. До участі в конкурсі кам’янчани надали 16 відеороликів. Переможці визначалися за результатами онлайн-голосування, яке проходило на офіційній сторінці Ютуб-каналу відділу культури м. Кам’янське.

Переможцями Першого міського конкурсу відеороликів «В об’єктиві Кам’янське» стали Кравцов Андрій та Алещенко Максим з відеороликом «Кам’янське 2020».

Друге місце здобула Чеканнікова Ганна з відеороботою «Кам’янське», третє місце – Горбачова Єлизавета та Шаповал Анастасія з відеороликом «Ничто не забыто, никто не забыт».

Кам’янська юнацька футбольна команда «Олімп» стала переможцем першої ліги чемпіонату Дніпропетровської області в сезоні 2019-2020 років.

З яскравою перемогою молодих футболістів привітав міський голова Андрій Білоусов, президент ГО «Фонд розвитку Кам’янського» Олександр Іванов, президент дитячо-юнацької футбольної ліги Дніпропетровської області Роман Прощенко, представники асоціації футболу області.

Церемонія вручення нагород відбулася на стадіоні «Металург».

«Я вдячний нашим спортсменам і тренерам за працю і перемоги. Для нас дуже важливо, що зараз футбол в Кам’янському виходить на новий рівень. Я щиро бажаю вам досягнення нових вершин, а ми, зі свого боку, будемо створювати необхідні умови для розвитку футболу в місті», – сказав міський голова Андрій Білоусов.

Чемпіонат України з естетичної групової гімнастики серед юніорів та Відкритий чемпіонат ВФСТ «Україна» відбувся в Вінниці 18-20 вересня, повідомили в управлінні молоді та спорту міської ради.

У складі збірної команди області участь в змаганнях взяли вихованки відділення естетичної групової гімнастики Дитячо-юнацької спортивної школи №4.

У скарбничці Дніпропетровської області 1 золото (команда «Delicestars», віковa категорія 8-10 років), срібло (команда «Delicejunior», категорія 14-16 років) та бронза (команда «Deliceshine», категорія 12-14 років).

Також у Відкритому чемпіонаті ВФСТ «Україна» команда «Delice» стала срібним призером та посіла 3 місце у короткій програмі. У змаганнях в короткій програмі 2 місце виборола команда «Delicestars», а 3 місце – команда «DeliceFleur».

Успішні жінки Кам’янського

У Кам’янському нагородили переможниць проєкту «Успішна жінка – успішна громада».

З метою привернення уваги суспільства на здобутки жінок в різних сферах діяльності, визнання їх талантів та успіхів з ініціативи Кам’янського міського голови Андрія Білоусова в цьому році було започатковано проєкт «Успішна жінка – успішна громада».

19 вересня в день відзначення 270-річчя міста на новій сцені театру ім.Лесі Українки відбулася урочиста церемонія нагородження номінантів проєкту.

«Сьогодні важко знайти галузь, в якій би не працювали жінки. Серед вас є чудові лікарі та педагоги, вчені, успішні бізнес леді. Ви займаєтеся волонтерством, громадською та політичною діяльністю. Своєю енергією, чуйністю, добротою, професіоналізмом і компетентністю ви вносите свій вклад в розвиток нашого міста. Цей проект – привід в черговий раз нагадати про вашу особливу роль в житті нашого міста. Дякую вам за вашу цілеспрямованість, професіоналізм і відданість своїй справі», – сказав Андрій Білоусов.

Переможниці цьогорічного проєкту за номінаціями:

«Успішна жінка м. Кам’янського – працівник охорони здоров’я» – Бажан Марина, медична сестра онкологічного відділення міської лікарні №9;

«Успішна жінка м. Кам’янського – молодіжний лідер» – Боровик Катерина, директорка комунальної установи «Центр молодіжних ініціатив»;

«Успішна жінка м. Кам’янського – працівник малого та середнього бізнесу» – Колєснікова Оксана, приватний підприємець, засновниця мережі весільних салонів;

«Успішна жінка м. Кам’янського – діяч культури та мистецтва» – Кудіна Маргарита, директорка-художній керівник академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки, Заслужений діяч мистецтв України, Заслужена артистка Казахстану;

«Успішна жінка м. Кам’янського – керівник підприємства» – Лисак Наталія;

«Успішна жінка м. Кам’янського – громадський діяч» – Майорова Ольга, громадська діячка, голова громадської організації «Радість жити»;

«Успішна жінка м. Кам’янського – працівник освіти і науки» – Мельник Наталія, вчителька початкових класів загальноосвітнього навчального закладу І ступеня – гімназії №39;

«Успішна жінка м. Кам’янського – берегиня роду» – Пагуліч Марія, багатодітна мати, заступник директора благодійного фонду «Карітас Кам’янське»;

«Успішна жінка м. Кам’янського – у галузі фізичної культури та спорту» – Усенко Оксана, тренер-викладач з гандболу Дитячої юнацько-спортивної школи №1;

«Успішна жінка м. Кам’янського – представник органів виконавчої влади та місцевого самоврядування» – Шкуренко Наталія, депутат Кам’янської міської ради, голова постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку міста, бюджету, фінансів та інвестицій.