Про «напад на медиків швидкої допомоги» та чутки в медіапросторі Кам’янського

Про «напад на медиків швидкої допомоги» та чутки в медіапросторі Кам’янського

Історія про розбійний напад неадекватного молодика на екіпаж «швидкої допомоги» – типовий приклад того, як перекручена інформація народжує неймовірні чутки.

Автор: Валентин Фіголь.

Повідомлення про те, що в Кам’янському громадянин, погрожуючи ножем, відібрав у медиків «швидкої» медичну торбу та телефони, виникло в медіапросторі нашого міста минулої п’ятниці. За опублікованою інформацією, трапилась така історія. Бригада «швидкої допомоги» прибула на виклик – допомогти непритомній жінці в її квартирі. Під час надання допомоги до помешкання увійшов син пацієнтки. Погрожуючи ножем, він відібрав у медичних працівниць торбу з медикаментами та мобільні телефони. Перелякані жінки втекли і звернулись до поліції. Поліція затримала зловмисника, але потім відпустила, процитували ЗМІ повідомлення від медиків у соцмережі.

Насправді історія виявилась не такою, як її описали в Фейсбуці. Подробицями поділилась Олена Тімченко, прес-офіцер Кам’янського відділу поліції.

Ввечері 14 жовтня екіпаж «швидкої допомоги» прибув на виклик. Жінка похилого віку перебувала в ванній кімнаті своєї квартири непритомна. В помешканні також були співробітники МНС та поліції – їм довелось примусово заходити до замкненої квартири, і син непритомної. Чоловік був дуже збуджений, криком вимагав від лікарів врятувати його мати. Але жінка, незважаючи на спроби реанімації, померла – в неї було хворе серце.

Син жінки сприйняв новину дуже емоційно, медпрацівниці злякались його вигуків та погроз, і вибігли надвір. Ніякого ножа в чоловіка не було. Вже на вулиці медики згадали, що забули в помешканні медичну торбу. І одна з жінок забула свій мобільний телефон. Боячись повертатись, медички зателефонували на лінію «102». Через деякий час з помешкання вийшов поліцейський і виніс їм торбу та  телефон. Всі медикаменти та інструменти були на місці, нічого не зникло. Медпрацівники не мають претензій до сина померлої, акцентувала О. Тімченко.

Навіщо було знайомим учасників подій перекручувати інформацію та вигадувати напад, поліція не коментує.