Будні водоканалу в Кам’янському: заміна колектора та пошуки підземного «джерела»

Будні водоканалу в Кам’янському: заміна колектора та пошуки підземного «джерела»

Робітники КП ДОР «Кам’янський водоканал» міняють аварійну ділянку каналізаційного колектора, який веде до правобережних очисних споруд.

Також фахівці аварійної служби підприємства намагаються знайти джерело підземного витоку води на перетині вулиць Широкої та Садової – щоб не перекопувати впоперек всю Широку.

Автор: Валентин Фіголь.

Бригада дільниці з експлуатації мереж каналізації КП «Кам`янський водоканал» ДОР» міняє частину аварійного сталевого каналізаційного колектору Д-500, який знаходиться поряд із стадіоном «Промінь» на Соцмісті.

Роботи відбуваються в рамках запланованих в 2020 році ремонтів та модернізації об’єктів, від каналізаційної насосної станції №5 до правобережних очисних споруд (Січеславський шлях – вул. Дорожня),

Теперішній етап роботи на цій ділянці – важливий крок в ремонті застарілих мереж каналізації міста, який виконується підприємством без зупинки технологічного процесу.

Генеральний директор КП «Кам`янський водоканал» ДОР» Антон Полюлях зазначив: «Заміну 135 метрів аварійної ділянки труби підприємство проводить власним коштом. Як і попередні ділянки колектору, заміна яких проведена під час складних карантинних умов в цьому році, проводимо роботу силами власних аварійних бригад. Цей колектор відповідає за транспортування каналізації з більшої частини Соцміста, від КНС-5 та КНС-17»

«Нам необхідно в стислі терміни замінити існуючий колектор, бо поряд з ним будуються новий стадіон та паркова зона. Бригади каналізаційних мереж працюють щоденно, доки на вулиці сприятливі погодні умови» – акцентував Олександр Яровой, технічний директор водоканалу.

Тимчасом в іншому місці, на вулиці Широкій, де трамвай маршруту №4 повертає до ДМК, вже близько тижня тривають пошуки джерела підземного витоку води. Вода тече з-під землі, заливаючи трамвайну колію. Затоплення, на думку трамвайників, загрожує розмиттям колії…

Комунальники вже кілька днів намагаються знайти, звідки саме витікає вода. В цьому місці тісно переплелись старі водно-каналізаційні комунікації та зливова каналізація. Зважаючи на стан труб, комунальники припускають, що вода з аварійної ділянки водогону може потрапити в аварійну зливову каналізацію…

Якщо аварійники не знайдуть джерело витоку води, доведеться розкопувати вулицю Широку, кажуть представники підприємства.