Остання сесія діючого складу Кам’янської міської ради відбудеться 28 жовтня

Остання сесія діючого складу Кам’янської міської ради відбудеться 28 жовтня

Провести 28 жовтня чергову сесію міської ради Кам’янського 7-го скликання – таке розпорядження видав міський голова Андрій Білоусов 23 жовтня.

Автор: Валентин Фіголь.

Порядок денний сесії, згідно розпорядження, складається з 26 питань. Це, в основному, питання щодо статутів та Програм розвитку комунальних підприємств та закладів, щодо приватизації та інших операцій з об’єктами комунального майна.

Трохи окремо стоїть питання про заснування комунальної мережі аптек. За задумом посадовців управління охорони здоров’я, в комунальних аптеках будуть дешевші ліки, і це розбавить монополію приватних аптек в медичних закладах міста.

Сесія має затвердити утворення в місті малого групового дитячого будинку, який саме будують на лівобережжі. В цьому будинку будуть тимчасово перебувати діти, яких ще не влаштували до родинних форм виховання.

В порядку денному – доповідь прокурора міста щодо стану законності та результатів діяльності прокуратури.

Очікуються ще додаткові питання, як розповідав на передсесійному брифінгу секретар міськради Олександр Залевський. Зокрема, мало бути додаткове питання про надання департаменту комунальної власності та земельних ресурсів доручення: як правильно відібрати орендовану ТОВ «РОКОБАН» земельну ділянку.

Жовтнева сесія, нагадаємо, була запланована на 16 жовтня, але раптово скасована через нагальне відрядження міського голови.