У Кам’янському визначили місця святкування Водохреща

11 січня під головуванням першого заступників міського голови Олександра Чернишова та секретаря міської ради Наталії Ктітарової пройшла нарада з питань підготовки до проведення традиційних святкових заходів.

У нараді взяли участь керівники структурних підрозділів міської ради, правоохоронці, представники духовенства. Особливу увагу було приділено безпеці святкувань та запобіганню нещасним випадкам на водоймах19 січня освячення води та масові заходи, пов’язані зі святкуванням Богоявлення Господнього на водоймах, відбудуться на чотирьох локаціях:

— у селищі Романкове в районі санаторія «Дніпровський»( з 11.00 до 13.00);

— у селищі Дніпробуд в районі човникової станції біля пішохідного моста (з 07.00 до 9.00 та з 11.00 до 13.00);

— лівобережний канал, біля кафе «У Лукомор’я» (з 07.00 до 9.00 та з 11.00 до 13.00);

— у селища Світле в районі ставка (з 11.00 до 14.00).

У зазначених місцях святкування буде обстежено дно водойм, під час проведення масових заходів забезпечуватиметься чергування медиків, правоохоронців та рятувальників.У день свята Водохреща, міська влада звертається до усіх кам’янчан з проханням дотримуватись карантинних обмежень: носити захисні маски та зберігати дистанцію.*

Тим, хто планує пірнати у холодну воду вперше, медики радять проконсультуватися зі своїм сімейним лікарем. Важливо пірнати не на голодний шлунок, не вживати перед цим алкогольні напої. Оптимальний час для знаходження в крижаній воді тим, хто пірнає вперше – 10 секунд. Після цього радять вдягнути сухий одяг і зігрітися гарячим чаєм.